Presunúť na hlavný obsah

Prekrásna tanečníčka oslňuje na pódiu i mimo neho: Toto sú tromfy, z ktorých muži padajú do kolien!

Slovenské celebrity

Sympatická Veronika Ferancová bola objektom záujmu hneď ako sa objavila v tanečnej šou. Môže za to jej vyžarovanie, i krása, ktorej má mladá Bratislavčanka na rozdávanie.

Dvadsaťpäťročná Veronika je symbolom krásnej mladej ženy, ktorá vie, čo chce a neváha za tým ísť. Už päť rokov je členkou sexi dievčenskej formácie Ladylicious, ktorá patrí medzi naše najúspešnejšie tanečné skupiny vôbec. Trendy dámy stretnete na festivaloch po boku našich najznámejších interprétov i skupín, ktoré valcujú hitparády. Veronika patrí vďaka svojej výnimočnej kráse a ženskosti, medzi ústredné postavy skupiny, na ktorej zakladaní sa pred rokmi podieľala. 

Krása aká sa nevidí

Veronika na pódiu oslňuje. Medzi jej najväčšie tromfy patrí prirodzenosť, spontánnosť a charizma, ktorá je v prípade mladej krásky naozaj nepostrádateľná. Plné pery a hollywoodsky úsmev sú poznávacím znamením Bratislavčanky, ktorej leží tanečný svet pri nohách. Pred niekoľkými rokmi skúšala ešte mladučká Veronika šťastie v tanečnej šou ako jednotlivec, dnes jej to "tancuje" po boku  kamarátok, s ktorými žne úspechy na každom kroku. 

Do voza i do koča

Mladá tanečníčka je typické "dievča odvedľa". Parťáčka do nepohody, i na zábavu, jednoducho prirodzená žena, ktorá svoj voľný čas trávi zvŕtaním sa na parkete, miluje šport a žije aktívne. To je vidieť aj na jej dokonalých krivkách, ktorými púta pozornosť na pódiu i všade, kam sa pohne. O tejto talentovanej Slovenke budeme rozhodne ešte počuť!