Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodska kráska vyzerá aj po 46-ke výborne: V čom spočíva jej tajomstvo krásy?

Zahraničné celebrity

Hollywoodksa hviezda a manželka známeho herca Lieva Schreibera, matka dvoch synov a beauty ambasádorka. Reč je o herečke, ktorá je vo svojich 46 rokoch profesionálne stále v kurze a pritom krásna.

Naomi je jedna z mála herečiek, ktoré sa cítia dobre vo svojej vlastnej koži a nepotrebuje využívať ani žiadne praktiky plastickej chirurgie.

 „Moje vlastné tajomstvá krásy, vôbec nie sú tajomstvá“ 

Jej triky na krásu sú dobre známe aj pre mnohé z nás: správne množstvo spánku, pitie veľkého množstva vody, kvalitné, hydratačné a hlboké čistenie pleti každý večer. Čo sa týka make-upu, volí jemnosť, ale s aplikáciou väčšieho množstva maskary a tónovania obočia a rias, keďže sú blond. Táto kombinácia jej už dlhé roky zaručuje, že jej tvár má glanc v každom veku. 

„Nenávidím diéty: Obmedzenia ma nútia rebelovať“

Rovnako ako nie je otrokom drastických kozmetických úprav, nie je ani otrokom režimu prísnych a nezmyselných diét. V postate je z nej veľký gurmán a zakaždým, keď je vo Francúzsku, neodmietne ani povestnú bielu francúzsku bagetu, či naservírovanú dosku tradičného francúzskeho syra. Keď je doma, teda momentálne v New Yorku, nikdy neobíde pekáreň s jej obľúbeným bagelom (zavinutým rohlíkom) so smotanovým syrom. Nedá sa povedať ani to, že by sa vyhýbala sacharidom. Ako sama hovorí, najlepšie sa cíti, keď si dopraje a je s ľuďmi, ktorých miluje. Samozrejme, platí zásada, všetko s mierou.

A k tomu všetkému pohyb, ktorý jej zabezpečujú aj jej dve ratolesti. Sú to práve jej chlapci, vďaka ktorým sa často smeje, cíti sa mladšia a má plno energie. V uliciach NY ju môžete často vidieť bicyklovať sa, rovnako ako s deťmi na prechádzke. Okrem toho má rada skupinové cvičenia ako jógu či pilates. Momentálne sa venuje cvičeniu populárnemu v NY, BBS (Body by Simona), ktoré spočíva v robení krátkych tanečných kreácií na hlasnú hudbu. 

Pre úspešnú ženu je vždy ťažké skombinovať profesionálny život s rodinným, osobným. „Neexistujú žiadne triky, aby boli tieto dve veci v rovnováhe. Je to boj po celý čas a vy sa snažíte robiť, čo je vo vašich silách  a najlepšie, ako viete. Myslím si, že v tomto smere sú muži omnoho lepšie zastúpiteľnejší,“ prezradila pre dailymail.co.uk. Naomi ťažko pracuje počas týždňa, keď sú deti v škole. Cez víkendy nevyužíva žiadne služby slečien na stráženie a svojej rodinke aj poctivo varí. 

Podľa jej slov má domov všade. Miluje všetky miesta, na ktorých sa ocitla, kde žila. Obdivuje Austráliu a to, že zo Sydney stačí prejsť autom pár minút a dostanete sa k tým najneuveriteľnejším plážam na svete. Avšak jej číslom jedna ostáva rodné Anglicko, kde navštevuje často aj svoju rodinu. „Londýn je úžasné mesto a stáva sa stále lepším a lepším. Milujem, keď vezmem deti do Múzea vedy  alebo pokojnú atmosféru  farebných domov na ulici Notting Hill.“ Sama o sebe tvrdí, že je mestské dievča a nevie si predstaviť svoj dôchodok na vidieku. 

Tajomstvo jej hereckého úspechu

Veľa hollywoodskych herečiek si myslí, že tajomstvom úspechu v hereckej brandži je vyzerať stále mlado. Čo na to Naomi? „Myslím si, že vyzerať mlado je dnes prioritou všade, nielen v hereckej brandži.“ Ženu podľa nej robí mladou a krásnou sebadôvera, ak ju máte, môžete aj starnúť dôstojne. Za ikony krásy považuje Grace Kelly, Audrey Hepburn, Sophiu Loren a Catherine Deneuve. O svojich hereckých úlohách hovorí, že sú zaujímavejšie teraz, keď je vyzretejšia.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe