Presunúť na hlavný obsah

Madonna v kampani pre Versace hviezdi: Realita však až taká hviezdna nie je!

Zahraničné celebrity

Speváčka Madonna nafotila ďalšiu kampaň pre Versace, v ktorej vyzerá minimálne o 15 rokov mladšie.

56-ročná Madonna patrí medzi ikony, ktoré nevidíme v kolekciách svetoznámej značky Versace po prvýkrát. Pre Versace je to dokonca už štvrtý raz, čo bude hviezdou kampane. Tentokrát sa stala tvárou kolekcie na jar/leto 2015 a jej tvár a telo sa tak budú objavovať v najbližších mesiacoch v módnych magazínoch aj na billboardoch. 

Madonnine fotky pre prestížnu kampaň sa však na prvý pohľad vymykajú realite. Speváčka na čierno-bielych snímkach vyzerá minimálne o 15 rokov mladšie než v skutočnosti je. Navyše sa tvári zvodne a sexi. Jej tvár je perfektná a bez vrások. Jej ruky, o ktorých sa už neraz popísalo v súvislosti s ich šľachovitým, svalnatým a nie príliš vábnym vzhľadom, sú zrazu dokonale vyhladené. 

Samozrejme, že kampaň Versace prezentuje Madonnine dokonalé telo, avšak s oveľa mladším vzhľadom, ktorému dopomohli fotografi skvelými praktikami retuše. Kto mal možnosť vidieť Madonnu naživo na pódiu počas jej koncertov, musí uznať, že „má páru“, vzhľadom k faktu, že jej ťahá na 60-tku. Vek však nik z nás neoklame. Preto niet divu, že sa retušéri s jej fotkami pohrali. 

Zaujímavá je však vyjadrenie Donatelly Versace, ktorá uviedla pre talianske noviny Corriere della Sera: „Madonnine tónované ramená a brušné svaly nie sú vyretušované.“ 

Kto si však myslí, že Madonna sa bez prísľubu retuše ani nedá odfotiť, je na omyle.  Minulý rok sa dala nafotiť aj bez retuše pre istý magazín, ktorý s ňou robil interview. Posúďte sami, na ktorých fotkách vyzerá lepšie ... 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe