Presunúť na hlavný obsah

Dračica zo známeho trháku kedysi a dnes: Vďaka účesu stratila najsledovanejšia hviezda všetok sexepíl!

Zahraničné celebrity

Neuveriteľné, čo dokáže farba vlasov! Presne to si hovoria všetci, ktorí mali možnosť vidieť známu herečku pred zafarbením sa na tmavo.

Dakota Johnson, ktorá hviezdi v snímke Päťdesiat odtieňov sivej, má za úlohu vyzerať božsky. Tajomná, miestami ponurá, či dokonca až záhadná hlavná hrdinka Anastasia Steele, pripomína všednú ženu, ktorá však prekypuje šmrncom a erotickým nábojom.

Naivka versus dračica

Každý, kto mal možnosť zazrieť herečku pred účinkovaním v trháku Päťdesiat odtieňov sivej, si povedal, že jej premena na tmavovlásku nebola trefou do čierneho, skôr naopak. Tmavý odtieň nevinnej blondínke s dokonalý telom pridal na veku a poukázal na všetky herečkine nedostatky. Strohým účesom si kedysi šarmantná dcéra herečky Melanie Griffith však pridala na vážnosti a rešpekte, ktorý bol pre vysnívanú rolu Any Steel potrebný.

Preslávi sa?

Dcéra známych rodičov –americkej hviezdy Melanie Griffith a herca Dona Johnsona, toho má už za sebou naozaj dosť. Zahrala si v mnohých snímkach po boku tých najväčších hviezd, no žiadna z nich jej nepriniesla úspech ako tá posledná. Vo filme roka s erotickým podtónom, však podľa mnohých zažiarila na plnej čiare!

Ak ste nečítali knižnú verziu populárneho erotického románu 50 odtieňov sivej, objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

Video: Pozrite si trailer k čakávanému filmu Päťdesiat odtieňov sivej!

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe