Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton teraz a pred niekoľkými rokmi: Skrýva podstúpenie plastiky alebo ide len o špekulácie?

Zahraničné celebrity

Čo uvidíte, keď si porovnáte staršie fotografie Kate Middleton s tými súčasnými?

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton bola vždy krásna, no povedzme si úprimne. Predtým, ako sa dostala do kráľovskej rodiny pôsobila ako bežné dievča, ktoré svojím vzhľadom nepútalo zbytočne veľa pozornosti. Možno práve to sa stalo ľuďom na nej sympatické. Kate totiž po sobáši s princom Williamom musela zmeniť šatník a na verejnosti musí byť taktiež vždy upravená do posledného detailu. Zachovanie si prirodzenosti je jej veľkým benefitom a v spojitosti s jej pôvabom máte pocit, ako keby bola rozprávková princezná. 

Špekulácie okolo jej vzhľadu kolujú už dlhšie

So slávou, aká je v prípade krásnej Kate Middleton sa samozrejme vždy spája aj podrobná analýza každého jej kroku a takisto krásy. Fotografie z čias, kedy študovala sú dnes širokej verejnosti známe a aj preto sa začali objavovať špekulácie ohľadom jej vzhľadu. 

Na starších záberoch Kate je jej nos výrazne širší, takže najväčším otáznikom stále zostáva, či si ho Kate nedala chirurgicky upraviť. Keďže Kate má obrovský vplyv na ženy po celom svete, je viac ako pravdepodobné, že by viac žien túžilo podstúpiť estetickú úpravu nosa. To by znamenalo veľký biznis pre plastických chirurgov, ale zároveň aj nedôveru voči jej prirodzenému vzhľadu.

Nos však nie je jedinou časťou tváre Kate, o ktorej sa hovorí. Odborníci na krásu si všimli, že by mohla mať botox v oblasti čela a takisto v perách. Na niekotrých záberoch, kde sa Kate usmieva má totiž vrásky len v oblasti očí, no jej čelo je ako vyhladené. Na to, že Kate má 33 rokov a je matkou jedného dieťaťa (na ceste je druhé) je práve tento vzhľad záhadný. V porovnaní s časom, kedy bola slobodná a mala na čele vrásky, je to naozaj diskutabilné.

Ďalšie špekulácie hovoria o tom, že aj jej vlasy sú nadpojené. Toto zároveň mnohí vyvrátili, nakoľko Kate mala vždy krásne, zdravé a husté vlasy.

Myslíte si, že Kate Middleton podstúpila úpravu nosa?

spolu hlasovalo 1066 ľudí

Áno
253
Nie
813

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus