Presunúť na hlavný obsah

Problémy okolo krásnej Kate Middleton neutíchajú: Kráľovská rodina na ňu kvôli tomuto žiarli!

Zahraničné celebrity

Krásna Kate Middleton vyžaruje také dobro, že si ním dokázala získať takmer celý svet. To ale neplatí v súkromí, kde, naopak, mnohým leží v žalúdku.

Žiť v kráľovskej rodine je pre mnohých snom, no verte, že ani tam sa nevyhnete problémom. A vyzerá to tak, že dokonca ešte väčším ako v „normálnej“ rodine. Svedčia o tom naštrbené vzťahy, ktoré chtiac-nechtiac vyplávali za posledné obdobie na povrch. Paradoxne sa týkajú jednej a tej istej osoby – krásnej Kate Middleton a povieme vám, táto princezná to tam má veru ťažké.

Princezná Beatrice sa cíti kvôli Kate odstrčená na vedľajšiu koľaj

Dcéra Charlesovho brata, princezná Beatrice má krásnu Kate poriadne v zuboch. Odkedy sa stala súčasťou kráľovskej rodiny, sú z nej všetci hotoví a Kate je stredobodom pozornosti. Podľa jej slov má Kate oveľa väčšie privilégiá ako ona a to ju samozrejme štve.

Kráľovná Alžbeta II. prísne stráži všetky tajomstvá Buckinghamského paláca

O tom, že za bránami Buckinghamského paláca sa skrýva viac tajomstiev, aké si my, bežní smrteľníci, vieme predstaviť, už nepochybujeme. Jedným z nich je aj utajovaná dcéra zosnulej princeznej Diany, ktorú údajne mala mať s jedným zo svojich milencov počas manželstva s princom Charlesom. Blondínka, ktorá sa nesmierne podobá Diane žije v Amerike a bola to práve Kate, ktorá sa s ňou chcela spoznať. To sa ale nepáčilo kráľovskej rodine na čele s kráľovnou Alžbetou, ktorá už len tak tak dokáže predýchať podobný scenár obľúbenosti Kate Middleton, ako to bolo aj v prípade Diany. Týmto počinom si teda Kate u kráľovnej nešplhla, ale práve naopak, viacerí  členovia kráľovskej rodiny sú v prípade vojvodkyne z Cambridge veľmi opatrní a nie raz zbystria pozornosť.

Princ Charles zaujíma podozrivo neutrálny postoj

Posledné špekulácie kráľovskej rodiny sa týkajú takisto jedného z milencov zosnulej princezny Diany. Princ Harry sa totiž oveľa viac podobá práve na neho, no otázne je, či nejde len o vymyslenú špekuláciu, ako poškodiť meno a status kedysi, ale aj dodnes obľúbenej princeznej Diany. A čo by sa za tým malo skrývať?

Kate Middleton mnohí označujú ako jej nástupkyňu, o čom svedčí aj jej veľká popularita. Väčšia ako princa Williama. Po tom, čo sa nielen kráľovská rodina, ale aj verejnosť dozvedeli, že Kate je druhýkrát tehotná a pod srdcom nosí pravdepodobne dievčatko a rada by jej dala meno Diana, nastalo v rodine ticho. Viacerí členovia, vrátane kráľovnej Alžbety II. ju od toho odhovárajú. Zvláštne nie? No a princ Charles opäť zaujal pozíciu pštrosa, ktorý strká hlavu do piesku.

Myslíte si, že to má Kate Middleton v kráľovskej rodine ťažké?

spolu hlasovalo 1280 ľudí

Áno
1186
Nie
94

- Najčítanejšie -