Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Ivany Christovej vyrástla do krásy: Čomu sa venuje táto exotická Slovenka?

Slovenské celebrity

Niet nikoho, kto by nepoznal prvú Miss Československa Ivanu Christovú. Dnes je akousi jej nástupkyňou dcéra Daniela, ktorá zdedila, zdá sa, len to najlepšie.

Ivana Christová sa vrátila po istom čase na televíznu obrazovku, kde momentálne pôsobí v rámci tanečnej súťaže. Bývalá misska v minulosti prezradila, že modeling jej dal v mladosti poriadne zabrať. Toto povolanie bolo pre ňu istým spôsobom náročné a vzhľadom na nízky vek a tlak, ktorému musela čeliť to nebola prechádzka ružovou záhradou. Svoju dcéru sa tak odmalička snažila chrániť. 

Krásna Daniela na miss nešla, no pôsobí v oblasti krásy

Daniela Christová prišla svoju maminu podporiť v rámci tanečného projektu a vyzerala naozaj krásne. Jej pleť odráža dokonalú starostlivosť a Daniela vyzerá ako obrázok, samozrejme v tom pozitívnom zmysle slova. Niet sa čomu čudovať, pôsobí totiž ako vizážistka istej kozmetickej firmy. V starostlivosti o pleť a vyzdvihnutí svojich predností je teda ako ryba vo vode. Rovnako, ako pozná dobre svoju tvár, vyzná sa aj v iných ženách. Často pri svojej práci využíva korektor a teda svetlé a tmavé miesta. Tie svetlejšie sa dávajú väčšinou na čelo, nos, líčka a bradu. Tmavšie hnedé odtiene sa aplikujú na lícne kosti, líniu medzi čelom a vlasmi a tiež na špičku brady. 

Prečítajte si tiež: Ak neviete, ako si správne nanášať svetlé a tmavé miesta na tvár pomocou korektora, pozrite si tento skvelý tutoriál.

Daniela dokonca nedávno líčila finalistky súťaže Mis Universe SR 2015. Sama sa však Daniela na takúto súťaž nikdy neprihlásila, aj keď si ju tam mnohí vedeli predstaviť a jej šance uspieť by boli skutočne vysoké. 

Pôvabná Daniela nie je sama

Táto úspešná mladá dáma je však už nejaký ten čas zadaná. Daniela má po svojom boku partnera Miloša Zajíčka, ktorý je hokejista. Dvojica pôsobí naozaj štýlovo a sviežo. Zdá sa, že Daniela momentálne našla všetko to, čo ju napĺňa a robí šťastnou.