Presunúť na hlavný obsah

Sexi cica Vanessa Hudgens predviedla tvarované krivky: To, čo sa za tým skrýva bol vždy jej sen!

Zahraničné celebrity

Vanessa Hudgens nedávno predviedla takúto sexi postavičku. Okrem udržiavania postavy sa momentálne venuje tomu, o čom snívala už ako malá.

 

Vďaka romantickej a zároveň emancipovanej role Gigi, Vanessa Hudgens, obklopená kúzlom a módou La Belle Epoque Paríža, našla samu seba a žiari ako nikdy predtým. Na svoju úlohu sa dôkladne pripravuje nielen na doskách divadla, ale aj mimo nich, v posilňovni.

Láska na prvý pohľad

Vanessa Hudgens po prvýkrát stála na doskách, čo znamenajú svet, v ôsmich rokoch a bola to láska na prvý pohľad. Vďaka svojmu talentu, ale aj troške šťastia sa dostala však do sveta hollywoodskeho filmu a reklám, ktorému ostala verná dlhé roky. Na svoju prvú lásku, divadlo, však nikdy nezabudla a dokonca v čase, keď veľa dievčat v jej veku snívalo o láske chlapca, ona snívala o životnej role na Brodwayi. 

Plnia sa jej sny

Vanessa sa naozaj aj dočkala a dnes žije svojím vlastným snom. Hviezdi v hlavnej úlohe romantického muzikálu Gigi, s ktorou sa naplno stotožnila a pre time.com povedala: „Milujem jej charakter, tak veľmi. Myslím si, že ten príbeh je taký dôležitý. Gigi je veľmi silná, vplyvná mladá žena, ktorá vie, kto je.“ V rozhovore pre nytimes.com zase priznala: „Dokázala som to! Mám pocit, že celá moja doterajšia kariéra smerovala k tomuto bodu – na Brodway.“ Hodinu pred premiérou zverejnila na Instagrame tento odkaz: „Ukazujte sa, že keď tvrdo pracujte na tom, čo chcete a v správnom čase... Hviezdy vám budú naklonené. Potom zistíte, že ste práve tam, kde ste chceli byť. Len sa rozhodnite pre svoj osud.“ 

„Byť dobrým človekom, byť šťastná: To je to, o čo skutočne ide“

Aj tieto jej slová odzneli v rozhovore pre nytimes.com. A zdá sa, že sa toho aj drží. O šťastí a pokoji, ktoré teraz sprevádzajú jej život, svedčia aj fotografie a vyjadrenia na jej sociálnych sieťach. Vanessa obohatila svoj život o duchovno, ktoré z nej urobilo éterickú a vyrovnanú ženu a jej postava Gigi sa stala pre ňu vzorom a inšpiráciou, ktorá jej k tomuto cieľu dopomohla.