Bod šťastia na našom tele: Zbaví vás negatívnej energie a posilní imunitu – vieme, ako ho naštartujete!

O tomto orgáne sa nehovorí veľa, no jeho schopnosti vás šokujú. Vieme, čo by ste mali robiť, aby ste si ho aktivovali.

Bod šťastia dokáže zmeniť pocity tak, aby ste sa cítili skvelo a šťastne

Bod šťastia dokáže zmeniť pocity tak, aby ste sa cítili skvelo a šťastne

Zdroj: Profimedia

Týmus sa nachádza v prednej hornej časti hrudníka. U novorodencov a detí je dobre vyvinutý, no po puberte sa začína prirodzene obaľovať tukom. Táto žľaza hrá veľmi dôležitú úlohu v procese vývoja obranných krviniek a „má pod palcom“ aj imunitu celého organizmu. Odborníci z oblasti biológie a imunológie v súčasnosti vyvíjajú metódy pre obnovu funkcií tejto hrudnej žľazy pomocou kmeňových buniek. Tento výskum sľubuje predĺženie a výrazné zlepšenie kvality života, píše server healthylifetricks.com.

Prečítajte si: 10 najúžasnejších múdrostí života: Na to, aby ste boli šťastní musíte byť trochu sebci

Ako ho nájdete? 

Všetko, čo musíte urobiť, je priložiť dva prsty na prednej dolnej časti krku, v blízkosti hrudnej kosti. To bude približný bod týmusu. Ako aktivujete toto "šťastné miesto"? Pomaly poklepávajte a ľahko masírujte. Presne to sú pohyby, ktoré zvyšujú energetické vibrácie na vyšších úrovniach. Táto žľaza udržiava energie v našom tele. Je to akýsi most medzi mozgom a telom. Pôsobte rukami na týmus približne dvadsať až tridsať minút, zhlboka pri tom dýchajte. Niektorí odborníci odporúčajú opakovať si aj nejakú pozitívnu mantru.

Mohlo by vás zaujímať: Fakty o ľudskom šťastí, ktoré vás prekvapia: Naozaj nám v ňom bránia zákeráci či peniaze?

Ako zistíte, že ste si miesto šťastia už aktivovali?

Mali by ste mať pocit mravčenia v tele a mali by ste sa cítiť príjemne a šťastne. Niekedy nástup pocitu šťastia chvíľku trvá, no ak budete pravidelne „cvičiť“ každý deň, bezpodmienečne budete cítiť jeho účinok. A ste na tom horšie, mávate depresie, záchvaty paniky alebo úzkosti, opakujte cvičenie aj niekoľkokrát denne – získate tak pozitívnu životnú energiu

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem, healthylifetricks.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba