Presunúť na hlavný obsah

Najsexi speváčka je stelesnením ženy snov: Dámy, v tomto všetkom by sme sa Rihannou mali inšpirovať!

Zahraničné celebrity

Je mladá, krásna a sexi. To však nie je všetko, Rihanna má v zálohe oveľa presvedčivejšie tromfy ako len peknú tváričku.

Sexica

Rihanna je neskutočne sexi baba! Môžu za to jej aj jej krivky - štíhly pás a vypuklý zadoček. Napriek tomu, že nepatrí k ženám, ktoré oplývajú veľkými prsiami, krásna speváčka si z toho hlavu nerobí, svoju postavu miluje takú, aká je a nemieni na tom ani nič meniť. Prečo by aj mala, veď je snom takmer každého chlapa. Z veľkej miery za to môže aj jej zdravé sebavedomie a vrodená zmyselnosť. 

Spontánna kamoška

RiRi je žena do voza i do koča. S ničím sa "nekašle" a je jej celkom jedno, kto si čo o nej myslí. V jeden moment je bláznivé dievča a o chvíľku zas dračica, ktorá neváha využiť naplno svoje zbrane. Rihanne nerobí problém venovať sa len svojim známym a medzi svojimi barbadoskými priateľmi sa chyruje, že je pre nich ochotná urobiť naozaj čokoľvek. Dobrá párty bez mejkapu či šialený festival? Speváčka chýbať rozhodne nebude a bude s ňou zábava ako s žiadnou inou.

Prečítajte si: Beyoncé versus Rihanna: Porovnali sme dve najväčšie divy a vieme, ktorá má navrch!

Reprezentatívna dáma

Opäť iná! Rihanna je v spoločnosti dokonalá dáma, ktorá pozná móresy a vie sa chovať maximálne na úrovni. Vtedy idú bokom aj všetky jej neresti ako napríklad fajčenie marihuany, ktorým sa čokoládová kráska nikdy netajila. Krásna a elegantná - tak vyzerá speváčka na spoločenských udalostiach, ktoré si vyžadujú bontón. 

Nežné dievča, ktoré treba chrániť

Aj keď je silná a vyrovnaná, v určitých chvíľach je aj táto kráska zraniteľná a krehká bytosť. Od čias, kedy randila s Chrisom Brownom, je oficiálne sama, aj keď médiá píšu o jej milencoch ako na bežiacom páse. Aj keď pôsobí nedobytne, aj ona potrebuje oporu a objatie. Muži milujú silné, no krehké ženy, ktoré majú jemné vnútro.

Vtipná kopa

Srandičky, srandičky... Rihanna nemá problém vystreliť si ani sama zo seba. Na jej profile na sociálnej sieti nájdete mnoho fotiek, ktoré speváčku zachytávajú v smiešnych situáciách, inak ako na profi fotkách svetoznámych fotografov. Žena, ktorá dokáže prijať vtip na vlastnú adresu a ešte je s ňou aj zábava? Ideál, ktorý muži vyhľadávajú a uctievajú!

Prečítajte si: Sexom posadnutá Rihanna? Toto sú jej najväčšie škandály!

Úspešná a vplyvná hudobníčka

Milióny predaných nosičov, vypredané štadióny, štatistiky, ktoré ju radia medzi najvplyvnejších umelcov všetkých čias. Nezáleží na tom, v čom ste úspešné, no stále by ste na sebe mali pracovať. Zlepšovať sa, nachádzať nové a nové aktivity, ktoré vás budú posúvať ďalej. Muži vedľa seba nechcú mať ženy, ktoré stagnujú a sú na nich odkázané. Presne to je to, čomu sa chcú v živote vyhnúť.

Mohlo by vás zaujímať: Nespútaná Rihanna sa nevie zmestiť do kože: Jej súkromný album odhaľuje stovky šokujúcich záberov!

Fanynka športu

RiRi miluje basketbal a americký futbal. Pravidelne ju vídavať na zápasoch povzbudzovať obľúbený tím. Pre mužov je žena, ktorá miluje šport, sen. Ak ešte chlapa aj podporuje k lepším výkonom, je to partnerka na nezaplatenie, ktorú nepotrebujú podvádzať a najradšej by ju nosili na rukách. Tak čo, skúsite sa aj vy priblížiť k ideálu?

- Najčítanejšie -