Presunúť na hlavný obsah

Žiarlivosť partnerov podľa horoskopu: Odhaľte, aká taktika zaberá na každé znamenie!

Partnerský horoskop

Žiarlivosť je veľmi komplexná a zahŕňa celý rad rôznych emócií, ako je strata, opustenie, strach z odmietnutia, poníženie, úzkosť či hnev. Odhaľte, čo cíti váš partner alebo partnerka.

Vedeli ste, že znamenie hrá prekvapivo veľkú úlohu v tom, ako sa u nás žiarlivosť prejavuje? Zverokruh vám odhalí, aká silná je žiarlivosť u jednotlivých znamení a ako sa s ňou popasovať tak, aby vám nezničila vzťah.  

Prečítajte si: Skutočný príbeh muža: Žiarlivosť mi zničila nielen manželstvo...

Baran 

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa barani zdajú sebaistí, aj oni niekedy pociťujú neistotu. Ak máte vzťah práve s baranom, pripravte sa na emocionálnu horskú dráhu. Pravdou je, že pri baranovi budete mať drámu takmer na dennom poriadku. Zbytočne neprovokovať, tak znie naša rada. 

Býk 

Býk je tvrdohlavý a nerád ukazuje emócie pred ľuďmi. Vzhľadom k tomu, že je veľmi racionálny, nemá vo zvyku extrémne žiarliť. Ak však majú býci podozrenie, vedia byť poriadne zvedaví. No neurobia scénu, našťastie. Radšej si veci vykomunikujú doma v kľude.  

Blíženci

Blíženci veľmi dobre vedia, že byť verný je maximálne náročné, no to u nich nič nemení na veci, že očakávajú od náprotivku absolútnu vernosť. Nemajú problém povedať na plné ústa, že sú žiarlivci, len preto, aby ste ich neustále ubezpečovali, že nemajú dôvod. Obvykle dokážu veľmi dobre zvládať emócie, no niekedy majú záchvat žiarlivosti len tak, zo zvyku. 

Prečítajte si: Začalo sa obdobie vzťahovej karmy: Vodnárovi môže pomotať hlavu ex, Levom hrozí strata partnera

Rak

Raci neprežívajú žiarlivosť príliš často, pretože keď sú po uši zamilovaní, očakávajú to isté aj od toho druhého. Ak už raz žiarlia, budú to v sebe dusiť, až kým sa žiarlivosť nepremení v zášť. Ak raz zradíte raka, nikdy vám to neodpustí, to si píšte. 

Lev 

Nech sa stane čokoľvek, nikdy nedávajte pozornosť niekomu inému ako levovi. Toho privedie k žiarlivosti takmer všetko. Pozor naňho, dokáže vyvádzať ako zmyslov zbavený! 

Panna

Panny by všetkými desiatimi chceli udržať svoje emócie na uzde, no v skutočnosti sú veľmi žiarlivé. Pozrite sa im do očí, len tak odhalíte ich skutočné pocity. Ak vás podozrievajú, budú pátrať dovtedy, kým si nebudú stopercentne isté, že vám môžu veriť. 

Mohlo by vás zaujímať: Osudové vzťahy podľa horoskopu: Znamenia odhalia, že to, s kým žijete, nie je niekedy ešte zárukou šťastného života

Váhy

Váhy chcú dve veci. Páčiť sa a vyhnúť sa konfliktu. Bohužiaľ, mávajú tendenciu byť neistí a poriadne žiarliť. Vzhľadom k tomu, že sa budú konfrontácii snažiť zabrániť, budú žiarlivosť naoko tajiť. A to je ešte horšie, pretože raz určite vybuchnú. 

Škorpión 

Škorpión je najviac žiarlivý zo všetkých znamení. Títo ľudia sú schopní žiarliť naozaj na kohokoľvek! Sú to však veľkí taktici, ktorí svoju žiarlivosť dokážu veľmi dobre ovládať, skrývať a preniesť ju do iných oblastí života tak, aby ste si to nevšimli.

Strelec

Strelec žiarli len málokedy, a ak aj náhodou žiarli, určite to neprizná. Čo mu však robí obrovský problém, je strach z nevery, v prípade, že má pocit, že by sa mohla udiať. Čo s tým? Sadnite si a celú situáciu rozoberte. Ubezpečte ich, že na žiarlivosť nie je dôvod, len tak budete môcť normálne fungovať ďalej. 

Prečítajte si: Najväčší „klamári“ podľa znamenia zverokruhu: Vodnár nás vodí za nos, Rak sa chytá do vlastnej pasce!

Kozorožec

Kozorožci žiarlia nonstop, no nikdy s vami o tom nebudú otvorene hovoriť. Pozitívne je, že ich žiarlivostné vzplanutia trvajú vždy len veľmi krátko. 

Vodnár

Vodnári sú nepredvídateľní a obvykle svoje skutočné emócie neukazujú nikomu. Nežiarlia, a ak áno, odstránia dôvod ich žiarlivosti. Jednoduché, čo poviete? 

Ryby

Ryby sú najmenej žiarlivé znamenie, no aj napriek tomu majú svoje žiarlivé chvíle. Ak už raz žiarlia, obvykle im k tomu niekto dá priamy dôvod. Toto znamenie vyžaduje vernosť, lojalitu, a pozornosť, takže sa uistite, že ju rybám dávate a všetko bude tak, ako má byť. 

Sedí náš popis na vášho partnera?

spolu hlasovalo 816 ľudí

Áno
625
Nie
191

- Najčítanejšie -