Presunúť na hlavný obsah

Prečistite vaše telo počas dvoch týždňov: Potrebujete na to len dve ingrediencie!

Zdravie

Najlepšie na tejto kúre je, že sa nemusíte obmedzovať vo vašom stravovaní. Podstatné je telu každé ráno dať, čo si naozaj zaslúži.

Dnešná dlhovekosť má čo dočinenia s informáciami, ku ktorým sa môžeme bez problémov dostať. Naši rodičia takéto možnosti nemali a preto veľakrát nemohli tušiť, čo je pre naše telo ohrozujúce a čo, naopak, môže telu pomôcť

Dnes sa našťastie vieme ľahko dostať k informáciám, ktoré nám môžu zdravotne pomôcť, až zachrániť život. Za sedemdesiat rokov vašimi črevami prejde sto ton potravín a štyridsaťtisíc litrov tekutiny. Znie to šialene, však? Preto by ste vášmu telu mali dopriať očistu a tak vašim orgánom zabezpečiť zdravé fungovanie. Nezabudnite, iba dva týždne a vaše telo sa vám poďakuje!

Prečítajte si: Pitie teplej vody nalačno: Máme šesť presvedčivých dôvodov, prečo by ste s ňou mali začínať každé ráno!

Recept, ktorý vaše telo znovu naštartuje, detoxikuje a prečistí, sa skladá len z dvoch ingrediencí a sú to: 

1.    Ľanová múka (ľanové semiačka)
2.    Kefír

A ako na to? Celkom jednoducho. Začnite zajtra ráno, pretože ráno je zmes týchto dvoch surovín najúčinnejšia. Nahraďte vaše raňajky veľkým pohárom kefíru, zmiešaným s ľanovou múkou, alebo semienkami. Stačí za hrsť tejto nenápadnej, no zázračnej suroviny a výsledky uvidíte už v prvých dňoch

Mohlo by vás zaujímať: 10 vysoko účinných spôsobov ako sa zbaviť nafukovania: Tieto nové návyky vám stopercentne pomôžu!

Prvý týždeň

Tak ako sme spomenuli, pohár kefíru a hrsť pomletých ľanových semiačok stačí na to, aby sa začali vaše črevá pomaly prečisťovať. Účinok ľanových semiačok nepocítite len vnútri vášho tela, ale i na vašej pokožke. Vďaka obsahu vitamínov a minerálov pôsobia antioxidačne pre krásnu a zdravú pleť.

Druhý týždeň

Pre dokončenie očistnej kúry si pripravte túto zmes na dva dni dopredu. Zaberie to päť minút vášho času a účinok bez pochýb oceníte. Kefír s rozdrvenými semiačkami zmixujte a dajte do chladničky a pokračujte v týchto zdravých raňajkách. Semiačka v kefíre takmer neucítite a pre lepšiu chuť, môžete pridať med. My sme to vyskúšali a stojí to za to. Najlepšie na tejto kúre je, že sa nemusíte obmedzovať vo vašom stravovaní, podstatné je telu každé ráno dať, čo si naozaj zaslúži. Takže, na zdravie.  

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus