Presunúť na hlavný obsah

Bolestivé tajomstvo, ktoré stoji za sexi postavou Jessicy Alby: Takto chudla tri mesiace po pôrode

Zahraničné celebrity

Jedna z najkrajších žien sveta vyskúšala „diétu“, ktorú nezvládne každý. Čo to bolo?

Do formy vďaka korzetu

Áno, nosenie korzetu vraj pomohlo krásnej mamičke dvoch detí, úspešnej herečke a podnikateľke, Jessice Albe, získať svoju postavu späť pár týždňov po pôrode. „Bolo to brutálne, nie každý to zvládne. Nosila som dvojitý korzet počas dňa aj noci. Potila som sa, ale stálo to za to,“ uviedla tridsaťštyri ročná hviezda magazínu Womanˈs Health.  

Mohlo by vás zaujímať: Spadla na samé dno a dnes je späť v lepšej forme ako kedysi: Britney Spears ohuruje luxusnou postavičkou!

A vyplatilo sa jej to. Rodáčka z Kalifornie ohuruje svojou dokonalou figúrou každú chvíľu. Telo dvojnásobnej mamičky pripomína skôr postavu dvadsiatničky. Po účinnej korzetovej diéte sa však kráska naďalej udržuje vo forme pomocou rôznych tanečných hodín. „Veľmi rada navštevujem tanečné lekcie, sú zábavné. Obľubujem hip-hop mixovaný s pilatesom. Milujem ten pocit, keď môžem vypnúť hlavu,“ dodáva Jessica pre magazín, v ktorom nezabudla spomenúť, že práve jej dve dcérky a status mamy je pomohol získať sebavedomie, ktoré vraj nemala ani ako dvadsaťročná.

Lekári však korzet neodporúčajú

To, čo sa rozhodla podstúpiť preto, aby získala svoju postavičku späť, však mnoho lekárov odsudzuje a nad touto metódou krútia len hlavou. Dokonca varujú, že vďaka tlaku, ktorý je vyvíjaný na brucho, si ženy môžu spôsobiť zdravotné problémy. Navyše nejde o chudnutie ako také, ale skôr len vytváranie dojmu štíhlosti. Vďaka korzetu jete menšie porcie a vypotíte vodu z tela. Ale efektnejšie, ako klasické posilňovanie, to údajne aj tak nie je. A aký máte vy názor na extrémne diéty? Vyskúšali ste už nejakú? Svoj názor a skúsenosti môžete vyjadriť v ankete a v diskusii pod článkom.

Prečítajte si: Exotická kráska ako Wonder Woman: Týmito ženskými zbraňami odstavila rivalku na vedľajšiu koľaj

Vyskúšali ste už niekedy nejakú extrémnu diétu?

spolu hlasovalo 194 ľudí

áno
32
nie
136