Presunúť na hlavný obsah

Dvadsať rokov si Jennifer Aniston drží stále rovnakú hmotnosť: Toto je tajomstvo jej úspechu

Zahraničné celebrity

Kto by ju nemiloval? Sympatická hviezda, ktorá sa do pamäti zapísala najmä účinkovaním v seriáli Priatelia, sa ani počas dvadsaťročnej kariéry takmer vôbec nezmenila.

Prvoradá je disciplína

Bez práce nie sú koláče a bez prísnej disciplíny sa s dokonalou figúrou môžete rozlúčiť. Najmä s pribúdajúcim vekom je udržať sa vo forme čoraz namáhavejšie, čo pripúšťa aj krásna Jennifer, ktorá priznala, že práve kvôli tomu pridala na intenzite v cvičení. A cvičeniu sa venuje každý deň. Jóga, behanie, bicyklovanie, ženám odporúča čokoľvek, len sa treba jednoducho hýbať a hýbať.

Prečítajte si: Hollywoodske hviezdy, ktoré sa nestali matkami: Toto sú dôvody, prečo sa rozhodli zostať bezdetné

 

I miss my friend, Norman. #jen

A photo posted by Jennifer Aniston (@jenniferanistononline) on

No nielen pohyb je kľúčom k tomu, že tri roky pred päťdesiatkou si Jennifer Aniston udržuje rovnakú hmotnosť, akú mala na začiatku kariéry. Jenn nedá dopustiť na zdravú, vyváženú stravu, ale žiadne veľké očistné kúry neabsolvuje. „Vyvážene sa stravujem počas celého roka, veľký reset nikdy neriešim,“ priznala pre americký magazín. „V podstate je to veľmi jednoduché. Jedzte čo najviac ekologického ovocia, zeleniny, znížte na minimum prísun cukru, pite tony a tony čistej vody a doprajete si zdravý spánok,“ prezrádza tajomstvo, ktoré stojí za jej nemeniacou sa, stále vynikajúcou formou.  

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske páriky, ktoré spojila práca a sú stále spolu! Viete, ktoré to sú?

Raňajky a lá Jennifer Aniston

Jennifer taktiež prezradila, že čokoládová príchuť patrí medzi jej najobľúbenejšie a práve počas rána si ju dopraje najviac. Ráno začína pohárom teplej vody s citrónom a šálky kávy so stéviou a nízkotučným mliekom. Následne si dopraje proteinový šejk, ktorý uprednostňuje pred klasickými raňajkami. Banány, čerešne, černice, zelený prášok, kolagén peptidov, trochu kakaového prášku, čokoládových stéviových kvapiek a čokoládového mandľového mlieka budete potrebovať na raňajky, ktoré obľubuje aj americká hviezda

Stále boduje

Tvrdá disciplína sa seriálovej Rachel vypláca. Len pred pár dňami ju magazín People vymenoval za najkrajšiu ženu, a to už druhýkrát. Zdá sa, že herečke, ktorá patrí aj medzi najobľúbenejšie hviezdy vôbec, okrem cvičenia, zdravého stravovania prispieva na kráse aj zamilovanosť a jej manžel, vďaka ktorému je hollywoodska hviezda viditeľne šťastná. 

Mohlo by vás zaujímať: Bolestivé tajomstvo, ktoré stoji za sexi postavou Jessicy Alby: Takto chudla tri mesiace po pôrode

Máte radi herečku Jennifer Aniston?

spolu hlasovalo 657 ľudí

áno
611
nie
46