Presunúť na hlavný obsah

Vzorná manželka aj luxusná spoločníčka: Vnučka Elvisa Presleyho je samé prekvapenie

Zahraničné celebrity

Jej matkou je Lisa Marie Presley, otcom hudobník Danny Keough, za babičku má hollywoodsku hviezdu Priscillu Presley, ktorú si mnohí určíte pamätáte aj z Dallasu a dedkom nie je nikto iný, ako samotný rockˈnˈrollový kráľ, Elvis Presley.

Tomu sa povie rodokmeň! A komu vlastné patrí? Dvadsaťšesť ročnej hviezdičke, ktorá sa vybrala v šľapajach svojej blízkej rodiny a pomaly dobýja Hollywood, herečka, speváčka a neposlednom rade aj modelka, Riley Keough, ktorá podobnosť so slávnym dedkom neskryje ani keby chcela...

Prečítajte si: Dvadsať rokov si Jennifer Aniston drží stále rovnakú hmotnosť: Toto je tajomstvo jej úspechu

V rodinných šľapajách

Brunetka s prenikavým pohľadom a dokonalým telom vám môže byť známa v prvom rade zo snímky Mad Max: Zbesilá jazda, kde sa Riley objavila po boku Toma Hardyho, Charlize Theron či modelky Rosie Huntington-Whiteley. No skôr ako herectvo, zlákal Riley pred dvanástimi rokmi modeling, kde sa jej podarilo preraziť na plnej čiare. Dior, Dolce & Gabbana či španielska značka Mango podľahli uhrančivému pohľadu tejto krásky a obsadili ju do svojich kampaní. 

 

@esquire

A photo posted by Riley Keough (@rileykeough) on

 

thanks @sweetbabyjamie @dior @georgieeisdell @kyleeheathhair #madmaxfuryroad

A photo posted by Riley Keough (@rileykeough) on


Netrvalo dlho a modeling Riley prestal stačiť. Rozhodla sa preto vydať po stopách rodiny a skúsiť šťastie v továrni na sny. A od roku 2010 sa začala objavovať aj na filmových plátnach. No za jej najvýraznejší počin je však považovaná novinka The Girlfriend Experience, seriál, v ktorom stvárňuje hlavnú úlohu. Rodáčka z Kalifornie v ňom ukazuje viac, ako len svoje herecké umenie. Nahota a odvážne scény sa stali súčasťou tohto dramatického miniseriálu, no vďaka tomu sa o vnučke Elvisa Presleyho hovorí momentálne viac, ako kedykoľvek predtým. Len čo by na to povedal sám Elvis...?

Mohlo by vás zaujímať: Anna Kurnikovová je s pribúdajúcim vekom krajšia a krajšia! Bývalá tenistka vás sexi postavou ohúri

Vzorná manželka

Keď už nie z jej úloh, radosť by mal určite zo súkromného života svojej vnučky. I keď v seriáli vystupuje ako študentka práva, ktorá po nociach pracuje ako luxusná spoločníčka, v súkromí je vzornou manžekou partnera Bena Smitha-Petersona, s ktorým sa zoznámila počas natáčania snímky Mad Max. 

Neprehliadnite: Hollywoodsky pár sa rozhodol svoje deti vychovávať mimo mesta snov: Tento dôvod vás chytí za srdce!

 

Happy then Happy now

A photo posted by Ben Smith Petersen (@isitmeurlooking4) on