Presunúť na hlavný obsah

Neuveríte, čomu prepadla moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová: Toto ju udržiava v skvelej forme

Slovenské celebrity

Markizáčka Zlatica Švajdová Puškárová sa udržiava v skvelej forme, aj vďaka svojej záľube. Aká to je, a s čím sa jej podarilo nadobro skoncovať?

Známa markizáčka Zlatica Švajdová Puškárová je už stálicou na televíznych obrazovkách a zdá sa, že zastavila čas pred desiatimi rokmi. Manželka svojho moderátorského kolegu Patrika Švajdu a mamina šesťročného Lea vyzerá naozaj spokojne.

Zlatica miluje prírodu a práve tá sa jej stala aj osudovou. Podľahla totiž niečomu, čo je typické skôr pre naše staré mamy a to sú bylinky. 

Prečítajte si: Známe tváre kedysi a dnes: Zmenená Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová žiari ako nikdy predtým a iné

Bylinkárka Zlatica 

Ja som taká bylinkárka, zbieram si svoje vlastné bylinky na chate a pijem žihľavové odvary. Dosť sa zaujímam o prírodné produkty," prezradila moderátorka. Svoju krásnu postavu a mladistvý vzhľad si neudržiava len behom, ktorý zbožňuje, ale najmä bylinnými čajmi. „Okrem žihľavy, nedám dopustiť ani na púpavu, to sú moje zaručené triky,“ poradila Zlatica. 

Prečítajte si: Známe moderátorky pred kamerami a v civile: Takéto skvelé figúry ukrývajú pod moderátorským stolom

 

Zlatica túto záľubu zdedila po svojej starej mame, ktorá sa bylinkám taktiež venovala. „Najzdravšie a taktiež praobyčajné veci máme pod nosom, len si ich treba všímať.“

Skoncovala s malým neduhom

Okrem byliniek má Zlatica Švajdová Puškárová ešte jednu radu, ktorá zmenila jej fungovanie. „Pred dvoma rokmi som prestala piť kávu a je to neskutočné. Pritom som bola veľká „kávičkárka, no po tom, ako som ju prestala piť, organizmus sa mi krásne odkyslil.

Zlatica Švajdová Puškárová bez make-upu vyzerá krásne a mladistvo 

Šťastná rodinka 

Krásnu blondínu udržuje vo forme aj syn Leo, ktorému učaroval šport, konkrétne hokej. „Je to chlap ako sa patrí, dokonca ho už takmer nevládzem zdvihnúť,“ s úsmevom na tvári poznamenala Zlatica. Či už markizáčke prospievajú bylinky, alebo šťastná a usmiata rodinka, musíme uznať, že vo veku 38 rokov, vyzerá naozaj dobre. 

Prečítajte si: Ktorý známy slovenský pár má doma tohto rozkošného chlapca? Uhádnete, na koho sa podobá viac?

S manželom Patrikom Švajdom im to mimoriadne pristane 

Aktívna v tom správnom smere 

Zlatica neváhala ani tento rok a rozhodla sa pomôcť tým, ktoré to naozaj potrebujú. Spoločnosť AVON Cosmetics každoročne organizuje na Slovensku AVON Pochod proti rakovine prsníka, prostredníctvom ktorého podporuje boj za zdravé prsia. Jenou z tvárí nie je nik iný, ako Zlatica, ktorá dobrú vec vždy rada podporí.

- Najčítanejšie -