Presunúť na hlavný obsah

Aké je vaše osobné číslo šťastia a čo o vás prezrádza?

Zábava

Existujú milióny vecí, ktoré vraj riadia náš život. Numerológovia sa zhodnú na tom, že sú to práve čísla, ktoré ovplyvňujú naše životy.

Už v Starovekom Grécku sa pripisoval číslam veľký význam a numerológia tam zohrávala veľmi dôležitú úlohu. Podľa tohto jednoduchého vzorca, ktorý je známy už dlhé roky, zistíte, čo sa skrýva pod vaším osobným číslom.

Spočítajte si všetky číslice vášho dátumu narodenia. Ak ste sa narodili 11.11.1980, vaše číslo šťastia bude 4 (1+1+1+1+1+9+8+0 = 22 = 2+2 = 4). Ak vám vyjde dvojciferné číslo, spočítajte aj tieto dve cifry tak, že vám ostane iba jedno.

1 – Kritická myseľ a férový prístup

Ide o ctižiadostivých ľudí s pevnou vôľou. Kladú na seba vysoké nároky a sú kritickí – na seba aj na okolie. Väčšinou sú toho názoru, že oni dokážu aj nemožné, dokáže to ktokoľvek. Ovláda ich silná túžba vo všetkom vynikať a neznášajú prehru. Väčšinou sú to féroví hráči, no pokiaľ im ide o život alebo o ich status, vedia urobiť všetko vo svoj prospech.

Čítajte tiež: 10 dôvodov, prečo sa neoplatí v živote klamať: Za takúto povesť, aká sa s vami bude ťahať, vám to nestojí

2 – Citovo založení jedinci

Žijú ako v rozprávke. Túžia po šťastnom a spokojnom živote. Nezakladajú si ale na dokonalom zamestnaní a kope peňazí, ale naopak, na medziľudských vzťahoch a rodine. Ide o pohodlných, pasívnejších ľudí, ktorí sú ale veľmi milými spoločníkmi. Sú citovo založení a nedokážu sa rozhodnúť rýchlo, pretože musia zvážiť svoje rozhodnutia v spojení s inými ľuďmi. Veľakrát žijú životy ostatných.

3 – Tvoriví „pohoďáci“

Úžasní a veľmi kreatívni ľudia. Sršia dobrou náladou a práve kvôli tomu sú vyhľadávanými spoločníkmi. Prekvapivo nestrácajú duševnú rovnováhu a stoja nohami pevne na zemi. Snažia sa svet vidieť stále optimisticky a užívajú si každú minútu života. S malichernosťami za nimi nechoďte.

4 – Nadšení workoholici

V pracovnom živote patria medzi absolútnu špičku. Svojím pedantným pohľadom na veci dosahujú skvelé výsledky a rýchlo dosiahnu aj svoj cieľ. V súkromí sa im ale takáto pedantnosť nevypláca a mnohým idú na nervy. Veľakrát preto trávia radšej čas v práci ako doma a stávajú sa z nich workoholici.

5 – Tvrdohlaví kreatívci

Jedným slovom tvrdohlavci. Sú síce nesmierne tvoriví a lietajú niekde v oblakoch, no v reálnom živote ich fantázia nenachádza uplatnenie. S druhými prichádzajú často do konfliktov a preto sú veľkí individualisti. Väčšinou neriešia iných a spoľahlivý sú len vtedy, ak ide o nich samotných.

Neprehliadnite: Váš karmický rok vám môže otvoriť oči: Dátum narodenia odhalí, v ktorom roku ste teraz a čo vás čaká

6 – Dokonalosť sama o sebe

Dokonalosť sama o sebe. Ku šťastiu im nechýba nič, iba harmónia a pokojná domácnosť. Rodina je na prvom mieste, čo vycítite ihneď na ich správaní. Neznášajú umelé vyvolávanie stresu a konflikty. Muži s týmto číslom dokážu urobiť ženy najšťastnejšími na svete.

7 – Disciplinovaní a empatickí jedinci

Ľudia, ktorým vyšlo číslo 7, sú citliví a dokážu vycítiť povahu iného človeka. Sú veľmi empatickí a v každom vidia len to dobré. To im ale niekedy môže byť na škodu, keďže sa veľakrát sklamú. Prežívajú to veľmi citlivo a bolestne.

8 – Súťaživé typy

Dynamickí ľudia, ktorí sú nabití energiou a súťaživou povahou. Nedokážu prehrávať a preto na sebe veľmi tvrdo pracujú. Často je to na úkor rodiny a vzťahov. Nemajú okolo sebe kvantitu známych, sú verní skôr vybranej skupine priateľov.

Určite si prečítajte: 10 obyčajných viet, ktoré by sme mali blízkym povedať skôr než bude neskoro: O tomto je život!

9 – Optimistickí spoločníci

Sú skvelými spoločníkmi, no oni si svoju spoločnosť vyberajú. Títo ľudia sú plní života a optimizmu, preto vo svojom okolí neznesú negatívnych ľudí, ktorí sa neustále iba sťažujú. Automaticky ich vyselektujú. Sú veľmi obľúbení a ľudia sa v ich spoločnosti cítia veľmi príjemne. Keďže sú schopní pre vec sa zapáliť, sú úspešní nielen v práci, ale aj v súkromí.