Presunúť na hlavný obsah

Veci, za ktoré sa muži počas sexu hanbia: Toto dokáže najviac nabúrať ich mužské ego

Sex

Komplexy v posteli sa netýkajú iba žien. Muži majú tiež problémy a my vám odhalíme, o ktoré ide.

Nedokonalosti trápia každého z nás. V posteli to platí dvojnásobne. Môže sa zdať, že muži sú sebavedomí alfa samci v každej situácii, oni sami nás však svojimi priznaniami presvedčili o opaku:

Prečítajte si: Pravda o živote po boku týchto znamení: Vieme, s ktorými to nebude prechádzka ružovou záhradou, čo čaká vás?

„Nebudem schopný uspokojiť svoju novú priateľku.“

Nočná mora všetkých ohľaduplných partnerov. Hoci sú muži, ktorí v prvom rade myslia iba na seba, nájdu sa medzi nimi aj takí, ktorým naše vlastné uspokojenie spôsobuje vrásky na čele. Chcú patriť medzi tých, ktorí nezlyhali. Tak im k tomu trochu pomôžte.

„Nevyzerám práve ako vrcholový športovec, a to pivné brucho...“

Stále viac mužov začína trpieť komplexmi zo svojej vlastnej postavy. Ak sa váš muž snaží vypustiť dušu vo fitku aspoň pár krát do týždňa, podporte ho. Hoci má jeho brucho ešte ďaleko od dokonalých tehličiek, snaha sa ráta. Ani my nie sme dokonalé.

Mohlo by vás zaujímať: Najhoršie vzťahové emócie: Tieto dokážu aj ten najpevnejší zväzok zaručene pochovať. Cítite ich aj vy?

„Mám ho dostatočne veľkého? Čo ak mala v minulosti väčších?“

Mužská pýcha je oblasť, ktorá by mala zostať od ženského posudzovania nedotknutá. Máte právo na výber, a preto sa neskôr vyhnite zbytočným komentárom. Tak ako nás zraňujú slová o váhe, či veľkosti našich predností, mužov dokáže položiť aj jedna nevinná poznámka o jeho mužskej výbave. Do postele reči o veľkosti jednoducho nepatria. Iba v prípade, ak chcete chváliť, potom smelo do toho!

„Čo ak sa spravím príliš skoro, alebo vôbec?“

Táto otázka hrá v hlavách všetkých mužov po nájdení novej partnerky. My ženy dokážeme maskovať všetko, aj samotný orgazmus. Muži to majú o dosť zložitejšie. Zlyhanie je pre nich jednoducho neprijateľné. Či už sa týka športu, vzťahu, alebo samotného sexu. Cieľom je uspieť za každú cenu.
Vďaka týmto výpovediam si môžeme byť isté, že strach z nedokonalostí je u oboch pohlaví takmer rovnaký. Pri sexe jednoducho odhaľujeme viac ako len naše telá. Snažme sa užiť si moment, a nebrať sa tak vážne.

Prečítajte si tiež: Hriešne – nehriešne myšlienky našich čitateliek: Čo prvé, nám ženám, napadne pri pohľade na kus chlapa?