Presunúť na hlavný obsah

Tridsaťtri odtieňov Rihanny: Všetky vlasové kreácie sexi speváčky, ktoré rozhodne stoja za vašu pozornosť

Zahraničné celebrity

Známa umelkyňa sa okrem svojho speváckeho talentu dostala do pozornosti aj zmenami imidžu. Rihanna ho mení však častejšie, ako Leonardo DiCaprio svoje milenky...

Každý deň iná žena...

Hovorí sa, že vlasy patria medzi najväčšiu ozdobu ženy. V prípade Rihanny však ide skôr aj o doplnok, ktorý mení čoraz častejšie. Že by bola večne nespokojná? Alebo len potrebuje zaujať? Tak či onak, na Rihanne sme mohli už vidieť naozaj všetko. No nie každá jej premena si zaslúži označenie vydarená... Ktorý imidž sa vám na speváčke páčil najviac, a ktorý najmenej, môžete vyjadriť v diskusii pod článkom. 

Mohlo by vás zaujímať: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

2005-2006

Začiatky speváckej kariéry jednej z najúspešnejších hviezd súčasnosti patrili predovšetkým prirodzenosti a dievčenskosti. 

2007

V roku 2007 nastal akýsi prelom v živote Rihanny, a okrem zmeny žánru sa pustila aj do zmeny imidžu. Dlhé vlasy si ostrihala a dala zafarbiť na čierno...

2008

Obdobie, kedy sa opäť rozhodla pre zmenu, ale radikálnejšiu. Krátke vlasy ju ale v experimentovaní aj tak nezastavili. 

2009

V roku 2009 vyskúšala prvýkrát zabodovať aj ako blondína. Dlho jej to však nevydržalo a opäť sa vrátila k tmavej farbe vlasov. 

2010

V tomto roku dostala Rihanna opäť chuť na experimenty a opäť nie všetky sa podarili na výbornú.

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity klamú o svojich krivkách: Rihanna zavádza veľkosťou šiat, Beyoncé aj Alba na zákroku

2011

Pred piatimi rokmi sa speváčka a príležitostná herečka zamilovala do ohnivo červenej a takmer celý rok sa ukazovala len v tomto odtieni.

2012

Blond, ofina a potom chlapčenský strih a havrania farba. To bol rok 2012 v podaní barbadoskej hviezdy.

2013

Návrat k prirodzenosti predviedla Rihanna začiatkom roku 2013. Dlho jej to ale nevydržalo, o pár mesiacov pútala pozornosť  účesom „na Jágra“.

2014

Rihanna asi miluje čiernu na svojich vlasoch a zároveň sa v nej cíti najlepšie. Pred dvoma rokmi nosila pomerne stále tento odtieň a toto obdobie patrilo aj medzi jej najvydarenejšie. 

Neprehliadnite: Celkom nová éra modelky: Táto čokoládová kráska odstavila Naomi i mnohé iné. V čom sú jej tromfy?

2015

Minulý rok sa však opäť pustila do experimentovania. Tentokrát vyskúšala akúsi zmes medenno-červenej farby.

2016

Prvá polovica tohto roka je za nami, a my sme zatiaľ veľmi výrazné zmeny na Rihanne nevideli. Od začiatku roka nosí čiernu farbu vlasov a dĺžku po plecia. Uvidíme, do kedy jej to vydrží...

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe