Presunúť na hlavný obsah

Slovenské krásky, ktoré našli šťastie za veľkou mlákou: Ktoré z nich sa rozhodli presťahovať natrvalo?

Slovenské celebrity

Aj naše krásne a úspešné Slovenky si vyskúšali rozprávkový život za veľkou mlákou.

Soňa Skoncová

O modelke, a moderátorke Soni Skoncovej je známe, že si život v Amerike na prvý pohľad zamilovala. Z prvej pracovnej ponuky, ktorú pred rokmi dostala sa stali ďalšie, a Soňa úspešne funguje na dvoch kontinentoch. Jednou z jej najobľúbenejších destinácií je práve slnečné Malibu. Napriek lákavému životu v Amerike, Soňa na Slovensko nezanevrela, a zvolila zlatú strednú cestu. My sa jej v podstate ani nečudujeme, a prajeme veľa úspechov.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi nohy domáceho šoubizu: Za postavou Daniely Peštovej je tvrdá drina, tenistka Hantuchová ako modelka

Michaela Kocianová

Úspešná topmodelka z Elite Bratislava Miška Kocianová vďaka svojej profesii vystriedala v priebehu posledných rokov už zopár krásnych, a exotických destinácií. Momentálne zakotvila v New Yorku, kde si užíva zamilované obdobie spolu so svojim anglickým priateľom. Kráska svet miluje, a funguje to aj naopak. Hoci za prácou lieta veľa, a často, domov sa vždy vracia s radosťou, a spomienkami.

Ivana Surovcová

Tanečníčka Ivana Surovcová sa rozhodla vďaka svojmu úspešnému priateľovi vyskúšať život za veľkou mlákou. Amerika jej jednoducho učarovala, a preto si na život v USA rýchlo zvykla. Posledné roky si užíva rozprávkový život práve v Los Angeles. Prednedávnom sa pochválila pracovnými vízami, vďaka ktorým sa stane inštruktorkou tanečnej školy. V Ivaninom prípade bude život v zahraničí asi na dlhšie.. Veľa šťastia!

Zuzana Belohorcová

Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová žije už zopár rokov v Amerike, konkrétne na slnečnej Floride. S manželom a dvoma deťmi si život naozaj užívajú, a pochvaľujú. Vyzerá to tak, že sa šťastná rodinka na Slovensko vrátiť v blízkej dobe neplánuje. 

Prečítajte si: Najkrajšie Slovenky a ich dvojníčky: Populárna vizážistka ako Ariana Grande a kto sa podobá na Aliciu Keys?

Celeste Buckingham

Ambiciózna speváčka Celeste Buckingham je vďaka svojim rodičom skvelým mixom viacerých kultúr. Iránsko – švajčiarsko – americké korene sa v speváčke jednoducho nestratili. Jej krásny hlas dobyl aj samotné hitparády v Amerike, kde sa Celeste s rodinou pred pár rokmi presťahovala. Napriek tomu pokladá Slovensko za svoj domov, a pri každej možnej príležitosti sa sem rada vracia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus