Presunúť na hlavný obsah

Najkrajší zadok slovenského šoubiznisu: Ktorej známej moderátorke patrí táto super postavička?

Slovenské celebrity

Toto dokonalé telo patrí Jojkárskej moderátorke, viete ktorá to je?

Keby sme tak vedeli, ako to táto žena robí. Čím je staršia, tým viac naberá táto brunetka na charizme a sexepíle. 

Viete už o kom je reč?

Áno, tipovali ste správne. Jojkárka Saša Orviská sa môže pochváliť nielen krásnou tvárou, ale je majiteľkou aj takejto skvelej postavy. Dokonalé nohy, krásne bruško a opálená pokožka robí zo Saši sexi maminu. 

Voľno

Na Saši Orviskej je vidieť, že je fanúšičkou pohybu a športov, no jej najväčšou záľubou a láskou stále zostáva jej krásna dcérka Viktória a priateľ Lukáš. Spoločne si užívajú každú voľnú chvíľku a Saši tento oddych zjavne prospieva. 

Prečítajte si: Najkrajšie partnerky slovenských hokejistov: Tieto páry pripomínajú svetové hviezdy, vyberte ten naj!

Je sa na čo pozerať

Okrem toho, že sa na Sašu veľmi dobre pozerá, keď je v plavkách, taktiež má čo ukázať vo svojich trendy kúskoch, v ktorých vyzerá famózne. Alexandra miluje módu, nové trendy, štýlové kúsky a na jej postave vyzerá dobre takmer čokoľvek. 

Obľúbenými kúskami zo Sašinho šatníka sú najmä pohodlné šaty a šortky, v ktorých vyniknú jej dokonalé nohy. Na spoločenské akcie, či do televízie moderátorka preferuje vysoké opätky, ktoré jej už tak dlhé nohy krásne predĺžia, no v súkromí Saša nedá dopustiť na pohodlnú módu a tenisky. Saša, vyzeráš skvele!

Prečítajte si: Slovenky vs. Češky: Dara Rolins neprestáva prekvapovať, Daniela Peštová všetkým vytrela zrak, posúďte sami!

- Najčítanejšie -