Presunúť na hlavný obsah

Krásna Veronika Ostrihoňová krátko pred svadbou: Ako trávi posledné chvíle single ženy?

Slovenské celebrity

Televízna redaktorka Veronika Ostrihoňová si naordinovala nejaký čas bez svojho priateľa Sajfu...

Útla blondínka utiekla od svojho budúceho manžela krátko pred svadbou. Televízna redaktorka Veronika Ostrihoňová si naordinovala nejaký čas bez svojho priateľa Sajfu a vyzerá, že si to celkom užíva. 

Prečítajte si: Svadby v slovenskom šoubiznise: Pred oltár sa okrem Sajfu, či Dominiky Cibulkovej, chystá aj známy slovenský spevák

Separé

Možno je to návod na to, ako si svoju svadbu čo najviac vychutnať. Televízna redaktorka odišla na pár týždňov za veľkú mláku, aby nabrala nové sily, nadýchala sa čerstvého vzduchu a psychicky sa posilnila pred jej veľkým dňom.

Prečítajte si: Najväčšie vekové rozdiely prominentných párov: Verešová je od Volopicha o 15 rokov mladšia a čo ďalšie krásky?

Rodinka

Nastávajúci mladomanžel Sajfa ale nemusí mať žiadne obavy. Veronika je v Amerike v dobých rukách. Jej sympatický otec a brat sa o budúcu nevestičku určite postarajú. Ako vidieť, jablko nepadlo ďaleko od stromu a blondínka zdedila po svojom otcovi minimálne veľkú charizmu. 

Prečítajte si: Príprava markizáčky Veroniky Ostrihoňovej na jej veľký deň: Nevesta prezradila detaily z blížiacej sa svadby!

Veľký deň

Za menej ako tri mesiace, čaká Veroniku a Sajfu ich veľký deň a obaja tieto predsvadobné chvíle trávia po svojom. Čo ale spája tento krásny pár aj napriek ich vzdialenosti, je ich láska jedného k druhému, čo onedlho spečatia výmenou prstienkov a svadobného sľubu. 

Svadobná výzdoba bude v romantickom duchu. Takto nevestička medituje pred veľkým dňom.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus