Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Skúsili sme to v kabínke. Na to, čo sa stalo potom, tak skoro nezabudnem!

Erotické poviedky

Toto všetko ma stálo zopár orgazmov v kabínke.

Našla som si chlapa, ktorý to má rád nadivoko, a preto mi nezostáva nič iné, iba sa jeho extrémnym návrhom občas prispôsobiť. Začiatkom leta mi medzi rečou spomenul, že túži po sexe v skúšobnej kabínke. Nevedela som si to predstaviť, a preto sa reakcie z mojej strany nedočkal.

Prečítajte si: Veci, za ktoré sa muži počas sexu hanbia: Toto dokáže najviac nabúrať ich mužské ego

Po pár dňoch som na to zabudla 

V ten deň som mala na sebe overal, bolo extrémne horko, a v práci som nevedela kde mi hlava stojí. Nebolo mi najlepšie, a preto keď mi zrazu prišla smska od priateľa s prosbou o pomoc pri nakupovaní, rozhodla som sa ukončiť pracovnú dobu o pár hodín skôr. Šéf nebol nadšený, ale nakoniec ma po mojich sťažnostiach na nesmiernu bolesť hlavy pustil.

Hoci sa mi nakupovať vôbec nechcelo, nakoniec ma môj chlap prehovoril. Od prvého momentu, ako po mňa prišiel sa správal naozaj zvláštne. Na jeho komplimenty som nereagovala, keďže som sa už od rána cítila na nič. Nenechal sa odradiť, a s neslušnými návrhmi pokračoval, až dokým sme nedorazili do nákupného centra. 

Poprosil ma aby..

Najskôr sme skočili na obed, a po hodine zamieril do obchodu s tým, že potrebuje poradiť s výberom nohavíc. Poprosil ma aby som s ním šla do kabínky, kde ma začal z ničoho nič bozkávať. Po obede mi bolo o čosi lepšie, a preto som sa nebránila. Vyzliekol ma z nekonečne dlhého overalu, a spravil tak, ako nikdy predtým. Pri toľkých orgazmoch sme zabudli na čas, a na oblečenie, ktoré som omylom nohami počas nášho milovania odsunula pod záves kabínky. 

Mohlo by vás zaujímať: V mobile som si našla niečo, čo by som nikdy nečakala: Odpustili by ste partnerovi takýto podraz?

Zrazu sa záves kabínky odhrnul, a za ním stal jeden z mojich kolegov, ktorý bol pravou rukou nášho šéfa, a s ktorým som nevychádzala práve najlepšie. Ten, s ktorým som bojovala o povýšenie na miesto zástupcu spoločnosti už zopár mesiacov. V rukách držal môj overal. Myslel si, že kus oblečenia len narýchlo podá mužovi na druhej strane závesu. Nečakal, že ma tam nájde. Úplne nahú vedľa môjho priateľa, a v čase, keď som mala ležať s bolesťou hlavy doma.

Mala som strach, že to všetko prezradí nášmu šéfovi, ale nakoniec ma svojou reakciou prekvapil. „Nepoviem nič, ak za mňa spravíš zopár úloh, ktoré mi pomôžu k povýšeniu.“