Krásna Adriana Kmotríková prezradila, čo ju v živote drží nad vodou: Toto je odkaz pre iné ženy

Čo moderátorka Adriana Kmotríková robí a vníma teraz inak?

Jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková myslí pozitívne, čo je aj jej odkazom pre všetky ženy

Jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková myslí pozitívne, čo je aj jej odkazom pre všetky ženy

Zdroj: Ján Zemiar

Úspešná a krásna moderátorka Adriana Kmotríková priam žiari. Po ťažkom období ju môžeme vidieť usmiatu a pozitívnu, čo robí radosť nielen divákom, jej fanúšikom, ale najmä všetkým ľuďom, ktorí patria do jej blízkeho okolia. 

Počas otvorenia Centra chirurgie prsníka Kliniky chirurgickej onkológie SZU a NOÚ, na ktorom sa Adriana zúčastnila, nám prezradila, ako prežíva toto obdobie. Podľa jej odpovedí je vidieť, že krásna moderátorka je opäť v pracovnom kolobehu, ktorý jej taktiež pomáha a pristane. „Treba všetko brať pozitívnejšie a hlavne neupadať depresii. Nikdy nie je stav úplne beznádejný," povedala moderátorka na margo ťažkých situácií, s ktorými sa choré ženy stretávajú. 

Prečítajte si: Slovenky a ich radikálne zmeny účesov: Adriana Kmotríková má väčší šmrnc, Moniku Hilmerovú to úplne zmenilo

Podľa Adriany, ktorá po náročnom období znova žiari, je všetko najmä o pozitívnom myslení. „Vždy sa môže niečo vylepšiť a vždy môžu prísť aj krásne chvíle v živote,“ odkázala Adriana všetkým ženám, ktoré bojujú a snažia sa zvíťaziť.

Prečítajte si: Krásna Adriana Kmotríková na misske ukázala tip-top figúru: Sama kedysi predvádzala ako modelka, vedeli ste?

 Adriana Kmotríková sa zúčastnila otvárania Centra chirurgie prsníka 

Čo Adriana Kmotríková robí a vníma teraz inak? „Nič nevnímam a nerobím inak. Jednoducho som si povedala, že chcem normálne žiť a budem normálne žiť, pokiaľ sa to dá, a dá sa to,“ s úsmevom poznamenala krásna Adriana. Ak prežívate vo svojom živote akokoľvek ťažkú situáciu, myslite na to, že traba mať vždy hlavu hore. Pozitívne myslenie dokáže veľké veci. 

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
sm

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba