Presunúť na hlavný obsah

Krásna Adriana Kmotríková prezradila, čo ju v živote drží nad vodou: Toto je odkaz pre iné ženy

Slovenské celebrity

Čo moderátorka Adriana Kmotríková robí a vníma teraz inak?

Úspešná a krásna moderátorka Adriana Kmotríková priam žiari. Po ťažkom období ju môžeme vidieť usmiatu a pozitívnu, čo robí radosť nielen divákom, jej fanúšikom, ale najmä všetkým ľuďom, ktorí patria do jej blízkeho okolia. 

Počas otvorenia Centra chirurgie prsníka Kliniky chirurgickej onkológie SZU a NOÚ, na ktorom sa Adriana zúčastnila, nám prezradila, ako prežíva toto obdobie. Podľa jej odpovedí je vidieť, že krásna moderátorka je opäť v pracovnom kolobehu, ktorý jej taktiež pomáha a pristane. „Treba všetko brať pozitívnejšie a hlavne neupadať depresii. Nikdy nie je stav úplne beznádejný," povedala moderátorka na margo ťažkých situácií, s ktorými sa choré ženy stretávajú. 

Prečítajte si: Slovenky a ich radikálne zmeny účesov: Adriana Kmotríková má väčší šmrnc, Moniku Hilmerovú to úplne zmenilo

Podľa Adriany, ktorá po náročnom období znova žiari, je všetko najmä o pozitívnom myslení. „Vždy sa môže niečo vylepšiť a vždy môžu prísť aj krásne chvíle v živote,“ odkázala Adriana všetkým ženám, ktoré bojujú a snažia sa zvíťaziť.

Prečítajte si: Krásna Adriana Kmotríková na misske ukázala tip-top figúru: Sama kedysi predvádzala ako modelka, vedeli ste?

 Adriana Kmotríková sa zúčastnila otvárania Centra chirurgie prsníka 

Čo Adriana Kmotríková robí a vníma teraz inak? „Nič nevnímam a nerobím inak. Jednoducho som si povedala, že chcem normálne žiť a budem normálne žiť, pokiaľ sa to dá, a dá sa to,“ s úsmevom poznamenala krásna Adriana. Ak prežívate vo svojom živote akokoľvek ťažkú situáciu, myslite na to, že traba mať vždy hlavu hore. Pozitívne myslenie dokáže veľké veci. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus