Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky s bruškami: Niektoré to majú už za sebou, no na dve z nich to ešte len čaká. Ktoré sú to?

Slovenské celebrity

Tehotenské bruško ženám vždy svedčalo a vždy svedčať bude. Pozrite sa, ako to pristalo známym Slovenkám a ktoré dve sa z neho aktuálne tešia.

Zdenka Predná

Speváčka Zdenka Predná patrí k prirodzene krásnym ženám. Už v speváckej súťaži ľudí ohromila nielen svojim talentom, ale aj príjemným zjavom. Maminka vyzerala výborne, aj keď mala takéto bruško a potvrdzuje to, že aj tehuľka môže byť sexi.

Prečítajte si: Slovenky a ich radikálne zmeny účesov: Adriana Kmotríková má väčší šmrnc, Moniku Hilmerovú to úplne zmenilo

Dara Rolins

Už je to naozaj dávno, kedy speváčka Dara Rolins chodila po svete s takýmto bruškom. Speváčka vyzerala šťastne vtedy a vyzerá šťastne i dnes. Možno by si to mohla zopakovať, pretože jej to naozaj s tehotenským bruškom pristane. 

Dominika Mirgová 

Mladučká speváčka Dominika Mirgová sa už teší zo svojho synčeka, no pripomeňme si, ako vyzerala, keď ju zdobilo tehotenské bruško. Vysmiata a spokojná, tak ako by sa každá očakávajúca mamička mala cítiť. 

Tina

Tina, v období, keď čakala svoje druhé dieťatko s partnerom Separom žiarila šťastím. Dnes je z nej dvojnásobná mamina, ktorá svoje povinnosti zvláda a zo svojich dvoch pokladov sa naozaj teší. 

Prečítajte si: Toto sú skryté talenty detí známych osobností: Rastie speváčke Tine konkurencia?

 

Mamičky v očakávaní 

Petra Straková 

Manželka známeho speváka Ega, Petra Straková sa v týchto dňoch ukazuje s takýmto bruškom. S raperom už majú jednu dcérku Ninu a onedlho príde na svet aj ďalší potomok. 

Prečítajte si: Známe štýlové dvojice, o ktorých sa počas roka klebetilo najviac! Prečo si tieto páry vyslúžili najväčšiu pozornosť?

Lenka Šóošová

Aj keď moderátorka Lenka Šóošová nepatrí do hudobného sveta, nedá nám neukázať jej krásne rastúce bruško. Onedlho z nej bude už dvojnásobná mamička a my jej prajeme, aby jej ten úsmev na tvári, ktorý má vždy, zostal aj naďalej. 

- Najčítanejšie -