Presunúť na hlavný obsah

Vďaka tejto jednej veci sme s manželom stále spolu: Tajomstvo, ktoré musíte poznať

Partnerské vzťahy

Vzťahy sú často komplikované, oni dvaja však našli spôsob, ako na ne.

Nič v živote nie je ideálne, ale napriek tomu si to ideálnym môžete spraviť, tak ako to spravila Silvia so svojím manželom.

Prečítajte si: Neuveriteľný skutok vojaka: Svoju ženu miloval tak veľmi, že spravil toto

Spoznali sme sa pred desiatimi rokmi, a po mesiaci stretávania sa, sme sa nakoniec dali dokopy. Nebol to úplne môj typ, ale to, ako sa správal zavážilo oveľa viac. Všetko v našom vzťahu bolo iné, a také netradičné. Daniel sa o mňa už od začiatku snažil svojským spôsobom, ktorý pochytil ešte zo "starej školy". Bol veľký gentleman, a stále je. Jeho otec si vždy vážil mamu, a on zase mňa.

Zakladal si na tradíciách

Mal určité pravidlá, ktoré sa snažil dodržiavať. Nebolo to len o otváraní dverí, či kytici kvetov raz do týždňa. On mi odsúval stoličku, trpezlivo čakal, dokedy si v reštaurácii vyberiem, a ja som ho za to milovala, a milujem. Dodnes sa nehádame, ale vymieňame argumenty. Máme k sebe neuveriteľný rešpekt, a vieme, že ideálny vzťah a manželstvo bez neustálej snahy zo strany oboch partnerov neexistuje.

Mohlo by vás zaujímať: Romantika po česky: Ako sa spoznali najznámejšie páry českého šoubiznisu? Niektoré len dlhé roky obchádzali

Toto je naše tajomstvo

Je to obyčajný, a pritom veľmi dôležitý krok v manželstve. „Nikdy to nevzdať.“ Pretože s manželstvom je to ako s chudnutím, či behaním. Sú chvíle, keď sa nám nechce, nevládzeme, alebo nevidíme žiadne výsledky. To sú hádky, nedorozumenia a odlišné túžby. Napriek tomu to práve v tomto období nevzdávame a prídeme až do cieľa.

Nič v živote nie je ideálne a my dvaja ani zďaleka. Vieme však, že náš vzťah je iný, práve kvôli tomu, že sme si ho iným spoločnými silami vybudovali.

- Najčítanejšie -