Stretli sa, keď boli obaja čerstvo po rozchode: Po mesiaci urobili niečo šialené

Ak je to ten pravý, čas nezohráva vo vzťahu žiadnu rolu.

Nemali sme na čo už dlhšie čakať

Nemali sme na čo už dlhšie čakať

Zdroj: Profimedia

Monika s Norom sa náhodne stretli v období, v ktorom si obaja prechádzali ťažkým rozchodom. Moniku jej bývalý partner podviedol toľkokrát, že to nakoniec prirodzene vzdala, a Norova priateľka nebola pripravená na vážny vzťah. 

Mohlo by vás zaujímať: Romantika po česky: Ako sa spoznali najznámejšie páry českého šoubiznisu? Niektoré len dlhé roky obchádzali

Hoci o sebe už od vysokej školy vedeli, nikdy sa reálne nerozprávali. Monike sa práve v tom vysokoškolskom období páčil, ale celé roky sa o nič nepokúsila. Noro bol v tom období zadaný, a tak o ňom len platonicky snívala. Odvtedy prešlo päť rokov, a oni na seba náhodou v potravinách narazili.

Monika ho akosi automaticky pozdravila, a zároveň zistila, že aj on ju v minulosti matne registroval. Po krátkej konverzácií jej len tak medzi rečou navrhol spoločnú kávu, na čo takmer okamžite zareagovala. Dohodli sa, že sa stretnú na druhý deň po práci. Keď ho zbadala v duchu sa pousmiala nad tým, ako dlho na toto stretnutie počas vysokej školy čakala. Zároveň však vedela, že je to len káva, a predsalen ho osobne ani poriadne nepozná.

Bolo to šialené, ale...

Z krátkeho stretnutia sa stal niekoľkohodinový rozovor, až sa sám Noro zrazu priznal, že ani ona mu po celé tie roky ľahostajná nebola. Problémom bolo, že mal v tom čase priateľku, ktorú miloval. Po jednej káve nasledoval obed, rande, prechadzky, až si po mesiaci uvedomili, že k sebe patria. Obaja mali pred tridsiatkou, a vedeli, že túžia po rovnakých veciach. Noro chcel rodinu, a tak Moniku po mesiaci požiadal o ruku. Všetko to bolo také rýchle, krásne, a šialené, že sa o pár dní na to vzali v spoločnosti svojich najlepších priateľov, a rodiny.

Prečítajte si tiež: Sexy mama Gisele Bündchen: Na túto jednu vec nedá vo svojom živote dopustiť

Ľudia z ich okolia to celé pokladali za bláznivý úlet, len oni dvaja vedeli, že o kvalite vzťahu nehovorí čas, ale snaha, a láska partnerov. "Dnes máme dve deti, a aj po piatich rokoch naše rozhodnutie neľutujeme."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba