Presunúť na hlavný obsah

Moja prvá prezentácia v práci ma stála miesto: Zvrhlé video, namiesto firemných fotografií!

Kariéra

Vždy som si dávala záležať na detailoch. V to ráno som však jednu vec prehliadla.

Z novej práce som bola nadšená. Dostala som miesto, o ktorom snívali desiatky žien a mužov. Miesto kreatívnej riaditeľky v jednej z prestížnych reklamných agentúr. O túto pozíciu som sa snažila roky a jeden moment zrazu zničil všetko.

Prečítajte si: Neznášam svoju prácu: Túto vetu si už viac nepoviete, ak urobíte toto...

Po mesiaci som dostala príležitosť na prezentáciu projektu pre jedného z našich najdôležitejších zahraničných klientov. Pracovala som na nej niekoľko týždňov a robila všetko pre to, aby celý projekt vyznel maximálne profesionálne. Som neuveriteľná perfekcionistka a musím priznať, že do toho momentu sa mi to vždy vyplatilo.

Jedna noc...

Priateľ sa ma už niekoľko mesiacov snažil prehovoriť na krátke intímne video. Mala to byť pamiatka a zároveň spôsob, ako sexuálne fungovať aj počas jeho častých služobných výjazdov. Nakoniec som sa na to nechala nahovoriť a video som mu na USB kľúči podarovala ku jeho posledným narodeninám. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby som si podobný o pár dní nekúpila aj ja sama. 

V to ráno som mala naponáhlo a tak som siahla po prvom kľúči, ktorý som na svojom pracovnom stole u nás doma zbadala. Zabudla som, že ten druhý som si už v noci do kabelky vložila. Všetko bolo perfektne pripravené, a zasadacia miestnosť plná zástupcov firmy, kolegov a môjho malého tímu spolupracovníkov.

Mohlo by vás zaujímať: Kolegyňa odišla za prácou do zahraničia: Život ako pozlátko, no v skutočnosti nás takto všetkých klamala

Na toto nikdy nezabudnem

Šéf si zo mňa krátko pred prezentáciou vystrelil, vraj mám iba jednu šancu na to, aby som ho o svojich kvalitách verejne presvedčila. Viete si predstaviť, čo sa stalo po tom, ako som vložila USB kľúč do firemného počítača. Najhoršie bolo, že som sa neotočila a neskontrolovala, čo sa za mojím chrbtom prvé sekundy prehrávalo. Dostala som hodinovú výpoveď a priateľ tichú domácnosť.