Presunúť na hlavný obsah

Po tejto vete som s manželom prestala spávať: Náš sexuálny život sa zmenil, až keď som spravila toto

Partnerské vzťahy

Niekedy stačí jedna nemiestna poznámka na to, aby si ju žena zapamätala po zvyšok života...

Natália si v jednej oblasti svojho života príliš neverila. Práve tá jej strpčovala život natoľko, že musela svojho manžela naučiť, ako sa tejto téme vyhýbať.

Prečítajte si: V ktorom veku je žena pre muža najpríťažlivejšia? Poznáme triky, ktoré vám pridajú na kráse!

Úspešná, podľa kolegýň krásna a priateľská. Taká bola Natália. Napriek tomu sa už od svojich dávnych modelingových čias nedokázala vyrovnať so svojou váhou a postavou. Najhoršie na tom bolo to, že kilá naviac, ktoré v manželstve nabrala ju úplne obrali o sebavedomie. V manželových očiach bola však práve kvôli svojej ženskej postave viac ako príťažlivá.

Ona sa však na seba pozerala úplne inými očami. Zdalo sa jej, že po dieťati už nevyzerá tak, ako predtým, aj napriek tomu, že si občas zacvičila. Manžel jej dlhé roky prízvukoval, že je krásna a keď tomu konečne začínala veriť, niečo sa zmenilo.

Stačila jedna otázka...

Po sexe zostali ležať v posteli, keď sa jej zrazu manžel Patrik spýtal: "Nepribrala si náhodou?" Možno to niekomu príde ako nevinná otázka, pre Natáliu to však bola nepríjemná rana pod pás. Tak veľmi sa snažila schudnúť, ale zároveň sa v jedle po narodení dieťaťa nevedela kontrolovať. Aj keď to Patrik nemyslel zle, Natália si túto vetu prehrávala každý deň v hlave natoľko, že nakoniec prestala s Patrikom spávať. Za svoje nahé telo sa nesmierne hanbila.

Mohlo by vás zaujímať: Manžel zostával dlho v práci: Raz som sa za ním vybrala a zistila som niečo, čo ma položilo!

Po niekoľkých týždňoch si však uvedomila, že namiesto hnevu, ktorý ku Patrikovi cítila, musí niečo zmeniť. Musela sa naučiť ovládať v jedle, pravidelne cvičiť a hlavne akceptovať to, kým je. Keď po mesiaci reálne schudla, uvedomila si, že všetko začína a končí len v jej vlastnej hlave. Až vtedy, keď začala milovať svoje telo, si dokázala užiť sex bez výčitiek, depresií a neustálej kontroly.