Presunúť na hlavný obsah

Najlepší sex v živote som mala s mužom, s ktorým som to (ne)chcela: Toto odhalenie hovorí za všetko

Erotické poviedky

Nikdy som nerozumela celkom ženám, ktoré sa nevedeli kvôli nejakému chlapovi ovládať, primitívne podľahli pudom a bolo im jedno, či je ten muž zadaný, alebo nie.

Aký syn, taký otec

Až pokým sa nestalo niečo podobné aj mne. No prípad, keď by šlo „len o partnera“ niekoho iného, by bol možno o niečo jednoduchší. Ja som sa však nezamilovala iba do ženáča, ale rovno do otca môjho priateľa. Viete si teda predstaviť ten boj, keď sa máte stretávať s niekým, kto vás maximálne, priam fanaticky priťahuje, no na druhej strane viete, že s tým človekom nemôžete nič mať... Teda až pokým nezistíte, že jeho sympatie sú rovnaké, ako tie vaše.

Michal, môj nový priateľ bol úžasný. Zoznámili sme sa na firemnom večierku. Spočiatku sme všetko brali len tak, neriešili sme náš status, užívali si jeden druhého. Po polročnom randení sme sa akosi rozhodli posunúť veci inam. Začali sme spolu bývať, spoznávať priateľov toho druhého a samozrejme aj rodičov. A prvý deň, keď som sa zoznámila s tými jeho, bol pre mňa osudovým. Jeho otec bol na prvý pohľad nielen veľký fešák, ale aj džentleman, neskutočne vtipný a múdry. Bol jednoducho o niečo lepšia verzia Michala. Už pri prvom stretnutí som cítila, ako si ma obzerá. Ale tak inak ako zvyknú otcovia hľadieť na nové priateľky svojich synov. A ja som na neho hľadela rovnako. Vždy, keď sa nám pohľady stretli, mala som pocit, že sa červenám ako pubertiačka. Nikdy som nič podobné pri žiadnom mužovi hneď zo začiatku necítila.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Nespíme spolu, namiesto toho si to pred sebou takto užívame!

Začala sa hra

Prvé týždne od zoznámenia s Michalovým otcom boli pre mňa veľmi ťažké. Stretávali sme sa každý víkend na spoločnom obede a ja som cítila, ako sympatie medzi mnou a jeho otcom len narastajú. Po mesiaci sa nám podarilo dokonca prejsť na nenápadné letmé dotyky, ktoré ma dokázali neskutočne vzrušiť. Až som sa zakaždým čoraz viac bála, že to je na mne poznať. Nikdy sme si však s jeho otcom nič súkromne nepovedali, ani si nevolali ani nepísali. Bola to v podstate taká naša hra, ktorá však mohla skončiť úplnou katastrofou.

Neodolala som

Nikdy nezabudnem na deň, keď sme mali prvý sex. Bolo to nečakané, a bolo to na rodinnej oslave. Michalova sestra oslavovala okrúhle narodeniny a celá rodina sa zišla vo veľkom dome jeho rodičov. Tešila som sa na oslavu hlavne kvôli  jeho otcovi a tak som sa patrične na ňu nahodila. Od začiatku prebiehala presne tak, ako som čakala.  Zvádzajúce pohľady, letmé a hlavne nenápadne dotyky... No ani vo sne mi nenapadlo, že práve týmto dňom sa to všetko začne. Michalov otec si ma odchytil na opačnom konci ich domu, kde doslova na mňa čakal. Zobral ma do hosťovskej kúpeľne a začal ma vášnivo bozkávať. Ja som sa nijako nebránila, práve naopak, dala mu najavo, že presne toto chcem. Vzhľadom na to, že nás každú chvíľu mohol niekto nachytať, to bolo ešte viac vzrušujúce. No nezostalo len pri bozkoch. Vášnivo a násilne mi vyhrnul, šaty, strhol nohavičky a vnikol do mňa takou energiou, že som mala pocit, že vybuchnem každú chvíľu. Tie minúty rozkoše boli tými najlepšími v mojom živote. Po tejto rýchlovke sme sa nenápadne vrátili na párty, no stále sme súkromne neprehodili ani slovo.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Trojka, ktorú ľutujem zo všetkého najviac: Namiesto vzrušenia som zažila niečo strašné

Nebezpečenstvo rástlo čoraz viac

Pondelok po oslave mi prišiel email, v ktorom mi písal práve on. Chcel sa opäť stretnúť. Vedela som, že je to zlé, nesprávne a odsúdenia hodné, ale bolo mi to jedno. Neváhala som a okamžite si s ním dohodla ďalšiu schôdzku. A potom ďalšiu, a ďalšiu... Tajne sme sa stretávali viac ako polroka. Neriešila som, čo bude, či nás môže niekto odhaliť. Milovala som Michala, ale sex s jeho otcom, ako aj jeho, ešte viac. Naše stretnutia sa stupňovali a boli čoraz intenzívnejšie a rovnako tak narastala možnosť nás odhaliť. Presne to sa aj stalo. Keď som to čakala najmenej. Resp. vôbec. Jeden večer som si priniesla prácu domov. Nebolo mi najlepšie, tak som pracovala z postele, keď sa ku mne pridal aj Michal a ja som si musela na sekundu odskočiť, požičal si môj počítať. Mala som práve otvorené maily a jemu bolo priam podozrivé, že im mám toľko od jeho otca. Otvorili ich a začal čítať. Keď som sa vrátila do izby, vedela som, koľká bije. Nebola som na to pripravená, len som tam stále ako soľný stĺp a tým mlčaním sa vlastne usvedčila. Ešte v ten večer vybehol Michal za otcom, ktorý sa mu priznal. Dohodli sa, že keď to okamžite skončíme, nič jeho matke nepovedia. Tak sa aj stalo. Rozišla som sa s Michalom, jeho otca nikdy viac v živote nevidela. Nieže by som nechcela, ale stačilo, že som zničila svoj vzťah, nechcela som ešte aj manželstvo jeho rodičov. Bolo načase urobiť správnu vec a začať sa ovládať.

Neprehliadnite: Erotické poviedky: Na zoznamke môžete nájsť hocikoho, ale tento ich všetkých tromfol!