Presunúť na hlavný obsah

Takto ste krásnu Bond Girl ešte nevideli: Sexi pózami aj prirodzenosťou zvádza fanúšikov

Zahraničné celebrity

Niektoré herečky nám vyrážajú dych zakaždým, keď sa ukážu na červenom koberci. No niektoré dokážu ešte viac upútať fotkami zo súkromia.

Vie, ako na to

Medzi takéto hviezdy patrí aj krásna Olga Kurylenko. Rodáčka z Ukrajiny je tiež často ozdobou červeného koberca, no svoju krásu pravidelne ukazuje aj fanúšikom na sociálnych sieťach. A tí sa môžu presvedčiť o tom, že pár rokov pred okrúhlymi štyridsiatymi narodeninami vyzerá takmer bezchybne.

Mohlo by vás zaujímať: Má po 40-tke a na móle schová do vrecka o polovicu mladšie! Češka Eva Herzigová hviezdou fashion weeku!

Krásna svieža tvár, žiadny náznak vrások a závideniahodná figúra, ktorú s veľkým potešením ukazuje na Instagrame tiež. Olga vie, čo na fanúšikov platí. Sexi pózy, ale aj prirodzenosť. Presne to im pravidelne servíruje vo svojich príspevkoch.

Neprehliadnite: Nádherná Daniela Peštová prehovorila o vzťahu so svojou dcérou: Na túto jednu vec nedá vo výchove dopustiť

Kariéra bokom

Herečka, ktorá sa preslávila najmä úlohou Bond Girl v slávnej bondovke Quantum of Solace po boku Daniela Craiga, má pózovanie zvládnuté na jednotku. Bodaj by nie, keď sa už ako trinásťročná začala živiť modelingom, čo ju neskôr dostalo až do vysnívaného Hollywoodu. Dnes sa mamička ročného syna Alexandra sústreďuje skôr na charitu a pomáha deťom v rodnej Ukrajine. I keď naďalej pracuje aj ako herečka, rodina a pomáhanie a patria medzi jej priority.

Prečítajte si: Francúzsky objav roka dobýja Hollywood! Na červenom koberci predvádza nádherné looky a zvádza svojimi prednosťami