Presunúť na hlavný obsah

10 vlastností, ktorými sa vyznačujú SILNÉ ženy: Máte aspoň jednu z nich aj vy?

Zábava

Na svete sú silné ženy a potom tie, čo sa silnými kvôli okolnostiam stali. Tieto reakcie na životné situácie vám pomôžu odhaliť či patríte medzi ne aj vy.

Nie je to o silných rečiach, ale o veciach, ktoré si ženy osvojili natoľko, že ich dnes svet vníma ako silné a nezávislé osobnosti. Našli ste sa?

Mohlo by vás zaujímať: Na pohľad krásna a dokonalá žena: Osud jej však nadelil toho viac, ako sama dokázala uniesť

Cieľavedomosť

Silné ženy vedia, kam sa ich život uberá, a tiež majú presne stanovené ciele. Nečakajú na muža, ktorý im v živote pomôže sa niekam dostať, pretože samy vedia, čo chcú, a to sa aj snažia postupne dosiahnuť.

Inteligencia

Nemáme na mysli ovládať všetko od A po Z. Reč je o zdravom rozume a múdrosti, ktorou tieto ženy disponujú. Majú názory, nad vecami uvažujú a rozhodnutia si dopredu dobre premyslia.

Samostatnosť

samostatné a partner je pre nich len človekom, s ktorým budú zdieľať svoju životnú cestu. Zúfalo nehľadajú a nie sú na nikom závislé.

Chladná hlava

Na konflikty reagujú s chladnou hlavou. Nenechajú sa vytočiť len preto, že druhá strana reaguje podráždene. Vždy si svoju reakciu dobre premyslia.

Spokojnosť

Aj keď im občas život uštedrí ťažkosti, ony sa nesťažujú. Situáciu sa snažia vyriešiť, alebo ju jednoducho príjmu a akceptujú.

Smiech

Silné ženy sa často usmievajú a sú poztívne naladené. Ľudia ich majú radi aj kvôli energii, ktorá z nich už na prvý pohlad vyžaruje. Ony sa jednoducho tešia zo života.

Výhovorky

Tieto ženy sa nevyhovárajú, ale prevezmú zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Pravá sila spočíva v tom, že si dokážeme priznať aj vlastné chyby.

Sebavedomie

Vďaka zdravému sebavedomiu vedia, že žiadna uštipačná poznámka ich reálne zraniť nedokáže. Ľudia naokolo jednoducho neurčujú to, ako sa silné ženy v skutočnosti vidia.

Mohlo by vás zaujímať: V ktorom veku je žena pre muža najpríťažlivejšia? Poznáme triky, ktoré vám pridajú na kráse!

Vnímavosť

Silné ženy svojich priateľov naozaj počúvajú. Zaujímajú sa o ich životy, akceptujú názory a nestrhávajú pozornosť iba na seba.

Vlastný štýl

Nekopírujú, neopakujú a ani slepo nenasledujú posledné trendy. Vedia, čo im pristane, v čom sa cítia dobre, kým sú, a to na nich ľudia milujú.

- Najčítanejšie -