Presunúť na hlavný obsah

Vďaka tomuto sa do vás váš manžel znovu zamiluje: Budú vám na to stačiť len 2 minúty denne!

Partnerské vzťahy

Takmer každé manželstvo sa po rokoch dostane do obdobia stereotypu, napriek tomu vášeň pomocou tejto zmeny nemusí vyprchať.

Ak túžite po tom, aby vás manžel miloval tak ako predtým, máme pre vás tip, ako si celé manželstvo mierne okoreniť a zamilovať sa znova. Tentokrát však intenzívnejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Najšťastnejšie obdobia v živote dospelého muža, o ktoré sa pričinia ženy: Ktoré to sú?

Je známe, že očný kontakt medzi dvoma ľuďmi je jedným z najintenzívnejších vôbec. Práve vďaka nemu si vytvárame vzťahy, dôveru, a zároveň ním odhaľujeme naše vnútro. Očný kontakt vám však môže poslúžiť aj v manželstve. Už pred niekoľkými rokmi bolo dokázané, že vďaka dvom minútam priameho pohľadu do očí partnera si dokážeme získať partnerovu náklonnosť a dokonca sa aj zamilovať.

Vyskúšajte toto

Hoci to môže znieť neuveriteľne, skúste sa s manželom denne pozerať priamo do očí. Nemusíte hovoriť nič, ale snažte sa vydržať v tejto polohe minimálne dve minúty. Práve týmto pohľadom začne telo produkovať endorfín, ktorý je zodpovedný za to, že sa do človeka ľahšie zamilujeme, alebo oživíme vzťahový stereotyp.

Prečítajte si: 7 typov žien, ktoré mužov absolútne nepriťahujú: Môžu byť aj pekné, no ak robia toto, nemajú šancu

Naše vzťahy zrejme neochladli len kvôli nedostatočnej komunikácii, ale je za tým aj očný kontakt, ktorý s našimi partnermi, či priateľmi udržiavame stále menej a menej. Práve tieto "detaily" dokážu manželstvo najviac ovplyvniť a často aj zachrániť.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus