Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Po rokoch som sa vyspala s mojím bývalým, tieto slová som však po sexe od neho nečakala?!

Erotické poviedky

Príbeh, ktorý vás presvedčí, že sa nikdy neoplatí uraziť mužskú hrdosť...

Mariana (dnes už 28-ročná)  začala chodiť s Tiborom ešte ako mladá, pomerne neskúsená žaba, ktorá nevedela poriadne, čo alebo koho od života vlastne chce. Tibor bol od začiatku milý, pozorný, rovnako neskúsený chalan. Ten typ, ktorému by ste pravdu povediac uverili asi všetko, lebo tá ochota, radosť zo života,  či úprimnosť mu vychádzali doslova z každej bunky. Ten typ, ktorý vám závidí aj vlastná matka či babka, veď lebo, to je taký poriadny chlapec, ako zvyknú poznamenať. 

Mohlo by vás zaujímať: Sex s novým objavom som odkladala niekoľko týždňov: No pre tento dôvod by som to už dnes nikdy viac nezopakovala

No postupom času Mariana zisťovala, že je veľmi predvídateľný, vždy pokojný a rozvážny, čo nie je zlé, ale ona sa začala jednoducho nudiť. „Náš sex bol stále taký istý, stále v tej istej polohe aj po dvoch rokoch vzťahu, že som sa hanbila čokoľvek na túto tému pred vlastnými kamarátkami aj opomenúť, pretože ich posteľné zážitky na tie moje nestačili ani zďaleka. Nepriťahoval ma ako muž a zakaždým, keď sme boli spolu vonku a ja som zahliadla nejaký fakt pekný kus, doslova som ho začala vyzliekať očami a predstavovať si ako to spolu robíme natvrdo, na nejakom netradičnom mieste, možno plní adrenalínu, že nás niekto uvidí, presne ako v erotických knižných fantáziách,“ priznáva. Rozchod bol pre Tibora nepochopiteľný a potom, čo mu bola nútená prezradiť svoje dôvody, pretože ho nechcela klamať, odpochodoval bez toho, aby niečo povedal. 

Keď ho po rokoch znova stretla, po tom, čo mala za sebou niekoľko známostí s chlapmi, ktorí ju skutočne priťahovali, nemohla uveriť, že je to on. „Namiesto toho sladkého, nevinného chalana, ktorý sa nevedel ani obliecť, správať dostatočne mužne, a ktorého som tak veľmi urazila, mala som zrazu pred sebou sebavedomého, charizmatického a neskutočne sexi  muža, ktorý bol štýlovo nahodený od hlavy po päty  a bolo vidieť, že riadne zapracoval aj na svojom tele. Nehovoriac o tej vôni, čo sa okolo neho vznášala...“ 

Neprehliadnite: Najlepší sex v živote som mala s mužom, s ktorým som to (ne)chcela: Toto odhalenie hovorí za všetko

Tibor pozval Marianu na večeru, avšak Mariana v tom okamžite zacítila príležitosť. „Celý ten večer som myslela len na to, ako by som ho dostala do postele, a že by sme možno mohli začať tak, kde sme skončili. Celý večer k tomu aj spel. Skončila som na ňom v jeho pohodlnom aute na zadných sedadlách, pretože som nevydržala to jeho celovečerné flirtovanie a narážky na sex, ktoré tak rafinovane ponúkal aj s letmými dotykmi a zvodcovskými pohľadmi. Potom sme presexovali ešte celú noc u mňa doma, vo všetkých polohách, a s mojím niekoľkonásobným orgazmom počas noci. Ráno ma však dostihla minulosť v plnej sile...“ prezrádza Mariana. 

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Skúsili sme to v kabínke. Na to, čo sa stalo potom, tak skoro nezabudnem!

Tibor nikde, na posteli len odkaz na papieri: „Celkom to ušlo, ale mal som aj oveľa lepšie. Pokračovať v nejakom vzťahu pre mňa nemá zmysel, lebo ma viac nepriťahuješ. Ale ak by si niekedy mala chuť si znova užiť, tu je moje číslo.“ Vtedy si Mariana uvedomila, že sa stala len obeťou jeho pomsty. Dokázal jej ranu oplatiť rovnakou mincou. „Nikdy som sa necítila taká ponížená,“ uzatvára a dodáva, že v tomto prípade, nikdy netreba podceňovať ani mužskú ješitnosť.