Presunúť na hlavný obsah

Ak budete robiť TOTO, nakoniec vás opustí: Odhaľte, čo je príčinou rozpadu vzťahov podľa konkrétneho znamenia

Partnerský horoskop

Každé znamenie je iné a rovnako tak aj charakter človeka. Zistite v čom robíte chybu ešte predtým ako vás váš partner opustí.

Každý z nás má svoje slabé stránky, to však neznamená, že sa nedá na nich pracovať. Prvým krokom je uvedomiť si, čo robíme zle a následne na to sa chybám vyvarovať. 

Inšpirujte sa: 10 tipov na make-upy, ktoré si zamilujete: Prirodzená pleť s iskrou je nový trend vo svete krásy

Baran

Vy jednoducho nemáte trpezlivosť a to ničí váš vzťah zo všetkého najviac. Okrem iného si tiež nedokážete priznať chybu a ospravedlnenie vám robí rovnaký problém.

Býk

Zakladáte si na materiálnych veciach a od svojho partnera vyžadujete drahé dary, ktoré sa tiež môžu stať príčinou rozpadu vášho vzťahu. Snažte sa tiež zapracovať na svojej tvrdohlavosti.

Blíženec

Neviete, čo presne chcete a preto je pre vášho partnera náročné urobiť vás šťastnou. Preto si v prvom rade sama v sebe ujasnite svoje ciele a sny.

Rak

Celý váš život je o obrovskom množstve emócií a vzťah je na tom rovnako. Máte tendenciu lipnúť na svojom partnerovi tak, že časom nemôže "dýchať." Spomaľte tempo a niektoré veci si radšej dvakrát premyslite.

Lev

Vyžadujete od partnera všetku pozornosť. Ak sa náhodou všetko netočí okolo vás dokážete byť veľmi žiarlivá a nepríjemná partnerka.

Panna

Vo vzťahu častokrát strácate svoju vlastnú osobnosť. Celý svoj život vkladáte do partnerových rúk a to sa vám môže občas nepekne vypomstiť.

Váhy

Vo veciach lásky ste veľakrát stratená. Neviete ako vyjadriť svoje pocity a na svoje okolie pôsobíte chladným dojmom. Stačí sa trochu uvoľniť a pôjde to samo.

Škorpión

Niekedy dokážete byť ku svojmu partnerovi skutočne krutá. Ak viete, že máte pravdu, nikdy neustúpite. Váš nedostatok tolerancie ničí vaše vzťahy nesmiernou rýchlosťou. Nezabúdajte však, že nikto nie je dokonalý, dokonca ani vy.

Strelec

Reagujete s horúcou hlavou a podľa toho vyzerajú aj vaše vzťahy. Hoci máte pocit, že milujete naplno, niekedy menej a úprimne je viac.

Kozorožec

Vy potrebujete mať pri sebe silnejšieho partnera. Kvôli vašej silnej osobnosti by ste totižto slabšieho partnera citovo zničili a to úplne bez milosti.

Vodnár

Vyhlasujete o sebe, že nepotrebujete žiadneho partnera, a že najlepšie vám je samej. V konečnom dôsledku to je však inak a tým pádom sa stávate sama sebe nepriateľom.

Prečítajte si: To ako počas noci s partnerom spíte, veľa prezrádza o vašom vzájomnom vzťahu: Ako ste na tom?

Ryby

Vo vzťahu sa snažíte byť tou najlepšou, najmilovanejšou a najochotnejšou partnerkou. Váš vlastný prístup vás ničí natoľko, že sa vyhýbate akejkoľvek hádke a od problémov utekáte čo najďalej. Ono si vás však všetko nakoniec dobehne a preto riešte problém vtedy keď nastane.