Presunúť na hlavný obsah

Priority muža po 40-tke: Budete prekvapené, čo všetko vám môže do života starší partner priniesť

Partnerské vzťahy

Starnutie má svoje čaro a vyzretí muži sú toho dôkazom. Kvôli týmto veciam si život po boku staršieho partnera skutočne vychutnáte.

Keď mi kamarátka pred pár mesiacmi povedala, že si našla staršieho partnera, priznám sa, že som jej rozhodnutiu nerozumela. Dnes to však vnímam inak.

Mohlo by vás zaujímať: Rada od ženy, ktorá si prešla tromi rozvodmi: Tieto tri typy mužov si držte od tela!

Zásady

Starší muž má svoje zásady a presne určené ciele, ktoré stúpajú stále vyššie. Stojí nohami pevne na zemi a to isté sa môžete od neho naučiť aj vy.

Skúsenosti

Vďaka staršiemu partnerovi si prirodzene rozšírite obzory a vyhnete sa mnohým chybám. On nehovorí veci naučené z kníh, on sám si veci na vlastnej koži prežil.

Štýl

Ak máte to šťastie a natrafíte na muža s osobitým, vyzretým štýlom, máte vyhraté. Tento typ muža sa už nehľadá v záplave posledných trendov, on jednoducho vie, čo mu pristane a preto si módu už len užíva.

Túžba po rodine

Ak sa náhodou nestal otcom už v minulosti, je viac než isté, že by sa ním rád stal práve teraz. Tento muž vidí vo svojom dieťati potomka a ak si vás vyberie za partnerku, tak len preto, že to aj s vami myslí vážne.

Sofistikovaná zábava

Nečakajte žiadne žúry do rána bieleho, ale sofistikovaný druh zábavy. Ak sa váš muž pohybuje v spoločenských kruhoch, užijete si s ním vkusný a hlavne štýlový druh večierkov.

Zodpovednosť

Muž po 40-tke sa nachádza v štádiu života, počas ktorého si naplno uvedomuje, že dobrý život bez každodennej zodpovednosti neexistuje. Svoje kroky zvažuje a riadi sa rozumom.

Prečítajte si: Túto jednu vec robíme s manželom každý deň: Vďaka tomu máme až dodnes vyrovnané manželstvo

"Stará škola"

On vás nebude baliť pomocou lacných trikov. Je gentleman a ženy si váži natoľko, že vie, ako sa ku nim správať. Častokrát stačí, ak sa pozriete na to, aký má vzťah so svojou matkou a niečo podobné môžete očakávať aj vy sama.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe