Priority muža po 40-tke: Budete prekvapené, čo všetko vám môže do života starší partner priniesť

Starnutie má svoje čaro a vyzretí muži sú toho dôkazom. Kvôli týmto veciam si život po boku staršieho partnera skutočne vychutnáte.

Starší muži majú svoje čaro a nie len to...

Starší muži majú svoje čaro a nie len to...

Zdroj: Profimedia

Keď mi kamarátka pred pár mesiacmi povedala, že si našla staršieho partnera, priznám sa, že som jej rozhodnutiu nerozumela. Dnes to však vnímam inak.

Mohlo by vás zaujímať: Rada od ženy, ktorá si prešla tromi rozvodmi: Tieto tri typy mužov si držte od tela!

Zásady

Starší muž má svoje zásady a presne určené ciele, ktoré stúpajú stále vyššie. Stojí nohami pevne na zemi a to isté sa môžete od neho naučiť aj vy.

Skúsenosti

Vďaka staršiemu partnerovi si prirodzene rozšírite obzory a vyhnete sa mnohým chybám. On nehovorí veci naučené z kníh, on sám si veci na vlastnej koži prežil.

Štýl

Ak máte to šťastie a natrafíte na muža s osobitým, vyzretým štýlom, máte vyhraté. Tento typ muža sa už nehľadá v záplave posledných trendov, on jednoducho vie, čo mu pristane a preto si módu už len užíva.

Túžba po rodine

Ak sa náhodou nestal otcom už v minulosti, je viac než isté, že by sa ním rád stal práve teraz. Tento muž vidí vo svojom dieťati potomka a ak si vás vyberie za partnerku, tak len preto, že to aj s vami myslí vážne.

Sofistikovaná zábava

Nečakajte žiadne žúry do rána bieleho, ale sofistikovaný druh zábavy. Ak sa váš muž pohybuje v spoločenských kruhoch, užijete si s ním vkusný a hlavne štýlový druh večierkov.

Zodpovednosť

Muž po 40-tke sa nachádza v štádiu života, počas ktorého si naplno uvedomuje, že dobrý život bez každodennej zodpovednosti neexistuje. Svoje kroky zvažuje a riadi sa rozumom.

Prečítajte si: Túto jednu vec robíme s manželom každý deň: Vďaka tomu máme až dodnes vyrovnané manželstvo

"Stará škola"

On vás nebude baliť pomocou lacných trikov. Je gentleman a ženy si váži natoľko, že vie, ako sa ku nim správať. Častokrát stačí, ak sa pozriete na to, aký má vzťah so svojou matkou a niečo podobné môžete očakávať aj vy sama.

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba