Presunúť na hlavný obsah

Prvé fotografie z Plesu v opere 2017: Lucia Hablovičová jednoznačne ohúrila, minuloročná kráľovná plesu chýbala

Slovenské celebrity

Plesovú sezónu na Slovensku aj tento rok už tradične odštartoval 17. ročník Plesu v opere. Pozrite si spolu s nami aktuálne prvé zábery prominentných hostí z červeného koberca tejto exkluzívnej udalosti.

Historická budova Slovenského národného divadla v Bratislave sa aj tento rok stala miestom prestížneho Plesu v opere. Celým večerom bude hostí sprevádzať herečka Zuzana Mauréry a hlavnou hviezdou večera sa stane práve skupina Alphaville známa z 80-tych rokov. Okrem nich sa však hostia môžu tešiť aj na iné zvučné mená zahraničných a domácich umelcov. Krátko pred dvadsiatou hodinou sa na červenom koberci objavili mnohé známe osobnosti a my vám prinášame pohľad aspoň na niektoré z nich. Takto im to počas príchodu pristalo.

Tamara Šimončíková Heribanová a Branislav Šimončík

Spisovateľka Tamara Heribanová ani tento rok výberom šiat nesklamala. Pod kabátom skrývala tradičnú róbu inšpirovanú slovenským krojom. Jej vzťah k slovenským tradíciám je jednoducho neprehliadnuteľný.

Jana Mutňanská a Jozef Dolinský

Bývalá modelka, moderátorka Fashion TV a spisovateľka Jana Mutňanská si nenechala ujsť 17.ročník Plesu v opere, na ktorom sa objavila spolu s partnerom a riaditeľom Národného onkologického ústavu Jozefom Dolinským. Farbou šiat sa od prítomných dám jednoznačne odlíšila.

Karolína Chomisteková s otcom

Riaditeľke súťaže Miss Slovensko Karolíne Chomistekovej robil spoločnosť jej vlastný otec. Karolína prišla vo veľkolepej róbe, ktorú doplnila masívnym šperkom. Je to jednoducho kráľovná.

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Prestížnu udalosť poctila svojou prítomnosťou aj riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová, ktorá prišla spolu s partnerom a podnikateľom Karolom Rumanom. Tento rok zvolila dlhú bielu róbu s výstrihom, v ktorej pôsobila sexi a rafinovane.

Lucia Hablovičová a Boris Hanečka

Bývalá moderátorka Lucia Hablovičová prišla už tradične v spoločnosti talentovaného návrhára Borisa Hanečku. Dvojica bola zladená netradičným, ale napriek tomu nesmierne štýlovým spôsobom. "Pánsky štýl" a čierny klobúk Lucii skutočne pristali.

Boris Kollár s dcérou Alexandrou

Tento rok sa podnikateľ Boris Kollár objavil v spoločnosti svojej najstaršej dcéry Alexandry, ktorá rastie do krásy. Modré šaty predviedla Alexandra so sebavedomím a noblesou.

Richard Lintner s dcérou Kristínou

Bývalý slovenský reprezentant Richard Lintner sa objavil v spoločnosti svojej najstaršej dcéry Kristíny. Tá predviedla skvelú vizáž a čiernu róbu, ktorú ukrývala pod kožuchom. 

Lukáš Latinák s manželkou Annou

Herec a komik Lukáš Latinák prišiel aj tento rok a spoločnosť mu robila opäť manželka Anna. Čierna róba ukrývajúca sa pod kožuchom pôsobila vkusne.

Vladimír Kobielsky s manželkou Alenou

Ani herec Vladimír Kobielsky na tejto prestížnej udalosti nechýbal. Prišiel spolu s manželkou Alenou, ktorej vizáž a tiež časť róby s kožušinou vyzerali exkluzívne.

Jozef Vajda s manželkou Júliou

Ples v opere poctil svojou účasťou aj talentovaný herec Jozef Vajda s manželkou Júliou. Obom to pri príchode takto pristalo. 

Katarína Hasprová a Ivan Vojtek

Muzikálová herečka a speváčka Katarína Hasprová prišla so svojím partnerom Ivanom Vojtekom. Hoci róbu skrývala pod veľkým kožuchom, predpokladáme, že večer predvedie niečo výnimočné a hlavne farebné.

Milan Zimnýkoval alias "Junior" s manželkou Antóniou

Ani moderátor Milan Zimnýkoval si nenechal ujsť 17.ročník prestížnej udalosti. Manželia sa zladili do bielo-čiernej kombinácie, ktorá im obom takto pristala.

Lukáš Kimlička a Kristína Krajčírová

Medzi poslednými hosťami sa objavil aj talentovaný fotograf a módny návrhár či vizážista Lukáš Kimlička, ktorý prišiel v spoločnosti bývalej kráľovnej krásy, nádhernej Kristíny Krajčírovej.

Zuzana Kanisová a Fero Mikloško

Naša najlepšia stylistka Zuzana Kanisová prišla spolu s renomovaným módnym návrhárom Ferom Mikloškom. U oboch dominovala čierna farba, ktorú predviedli s noblesou a nezameniteľným štýlom.

Minuloročná kráľovná Plesu v opere 2016 sa medzi prichádzajúcimi hosťami neobjavila. My v redakcii sme preto zvedavé, kto zamieša medzi dámami karty tentokrát a stane sa Kráľovnou Plesu v opere 2017.

Čo myslíte, ktorá z dám má na základe vášho prvého dojmu najväčšiu šancu stať sa kráľovnou plesu?

spolu hlasovalo 1560 ľudí