Presunúť na hlavný obsah

Najsexi ženy sveta zachytené v civile: Spoznali by ste ich i bez mejkapu a krásnych rób?

Zahraničné celebrity

Nejeden muž ich túži mať po svojom boku a ženy by chceli vyzerať ako ony. Sú však tieto krásavice tak očarujúce naozaj vždy alebo aj ony ku svojej kráse potrebujú pomoc profesionálov?

Aj krásna Margot je len bežný človek

Nádherná Margot Robbie je snom nejedného muža. Táto bohužiaľ už zadaná herečka však v civile pôsobí ako dievčatko. Bez mejkapu a honosných šiat pripomína skôr študentku ako slávnu herečku a sexbombu. Treba však uznať, že i bez mejkapu jej to nesmierne pristane.

Inšpirujte sa: Margot Robbie je považovaná za hollywoodsky sexsymbol: Čo túto ženu (okrem vzhľadu) robí atraktívnou?

Nestarnúca Jennifer

Aj Jennifer Aniston si rada vyjde zašportovať a vtedy sa veru nestará o to, ako vyzerá. Na ulici by ste si ju ľahko pomýlili s okoloidúcou bežkyňou. Síce jej voľné šaty pridávajú zohrá kíl navyše, čo sa pri tesnej róbe naopak povedať nedá, Jennifer svoju charizmu len tak nezaprie.

Mohlo by vás zaujímať: Najbohatšie topmodelky bez mejkapu: Niektoré si svoju krásu zachovali, iné na nespoznanie!

Vzorná matka Angelina

Angelina Jolie už dlhé roky patrí medzi jednu z najkrajších žien sveta. I keď mierne pochudla a stratila svoje ženské krivky, stále sa za ňou cnie nejednému mužovi. Jej štýl mimo kamier a fotoaparátov je však na nepoznanie. Voľné šaty a neupravené vlasy v kombinácii s minimom mejkapu dodávajú Angeline výzor naozajstnej matky na plný úväzok.

Tak mladučká a krásna Cara

Bývalá topmodelka a herečka Cara Delevingne patrí svojím nevšedným výzorom medzi jednu z najkrásnejších žien sveta. Kvôli jej tajomným očiam sa stala tvárou nejednej svetovej značky. V súkromí však najradšej svoj outfit veľmi nerieši.  Na ulicu si vyjde i v hrubej čiapke a svetri, v ktorých skôr pripomína malé dievčatko ako svetovú hviezdu.

Prečítajte si: Jedna z najúspešnejších modeliek Cara Delevingne, nečakane ukončila svoju kariéru: Čo za tým bolo?

Exotická Eva Mendes

Táto snedá kráska počarovala nielen Ryanovi Goslingovi, ale i celému svetu. Jej krásny odtieň pokožky spoločne s erotickým znamienkom nad hornou perou je práve tým, čím sa táto krásna herečka odlišuje od ostatných kolegýň. V civile si však najradšej vyjde von neupravená, v pohodlnom tričku a slnečných okuliaroch. Len ťažko by sme  si všimli, čo za hviezdu sa to prechádza po ulici.

Páčia sa vám tieto krásne ženy i tak, ako vyzerajú v bežnom živote?

spolu hlasovalo 420 ľudí

Áno
350
Nie
70