Presunúť na hlavný obsah

Platinová blond sa vracia v lepšom prevedení: Inšpirujte sa studeným odtieňom, ktorý prerazil v Hollywoode

Krása

Krásne odtiene platinovej blond sa stali horúcou novinkou medzi hollywoodskymi hviezdami. Zmena vlasov, pri ktorej potrebujete dávku odvahy a štipku extravagancie.

Trend, ktorý preslávili známe modelky či herečky dorazil práve k vám! Odtieň vlasov, ktorý vyvolal ošiaľ sa stal obľúbenou farbou mnohých celebrít. Trúfli by ste si aj vy na odvážny look a stavili na odtieň platinovej blond?

Prečítajte si aj: Pozrite sa, ako dokáže typ líčenia zmeniť vaše črty tváre: Tieto druhy mejkapu vám zvýraznia vždy inú časť

Emma Roberts

Americká herečka Emma Roberts je známa častou zmenou účesu. Tentokrát sa rozhodla pre platinovú blond, ktorou šokovala a zároveň milo prekvapila. Kto by bol povedal, že plavovlasej brunetke táto zmena naozaj prospeje. Žiarivá farba vlasov dodala mladej herečke poriadnu dávku sexepílu a pôvabu.

Sasha Luss

Ruská topmodelka Sasha Luss je v modelingu známym pojmom. Mladá vychádzajúca hviezda je prirodzenou blondínkou, no zmena farby vlasov ju dostala medzi topmodelky sveta. Práve platinová blond jej priniesla spolupráce s mnohými značkami, ktoré si ju na základe farby vlasov vyžiadali. V Sashinom prípade bola táto zmena naozaj veľkým prínosom, keďže ju dostala na výslnie svetového modelingu.

Kylie Jenner

Americká celebrita zo známej rodiny si za posledné obdobie prešla viacerými zmenami svojho vzhľadu. Za tú najúspešnejšiu by sa však dala považovať práve zmena vlasov, ktorá jej nesmierne pristane. Z malého dievčatka vyrástla poriadna žena a sexi platinová jej veľmi dopomohla. Vďaka pozitívnej zmene vzhľadu ju kopírujú ženy po celom svete.

Kristen Stewart

Americká herečka, ktorú si pamätáte ako hlavnú predstaviteľku Twilightu podstúpila naozaj nečakanú zmenu vizáže. Dlhé hnedé vlasy sa rozhodla rázne ostrihať a prefarbiť na blond. Platinové odlesky jej nesmierne svedčia a Kristen patrí k celebritám, ktoré rozhodne urobili dobre.

Mohlo by vás zaujímať: Účesy, ktoré predviedli modelky na parížskom fashion weeku: Jednoduché postupy zvládnete aj bez pomoci stylistu!

Jennifer Lawrence

Oskarová herečka Jennifer Lawrence je zvyknutá na častú zmenu vzhľadu. Obrovskou zmenou pre jej fanúšikov však bolo, keď si svoje vlasy prefarbila na oslnivú blond. Pozitívne reakcie si vyslúžila nielen od hereckých kolegov, ale aj svetových kaderníkov. Odtieň, ktorý zvolila, jej pristane k farbe pleti a zároveň dotvára porcelánový vzhľad.

- Najčítanejšie -