Presunúť na hlavný obsah

Ak túžite po plných perách bez zákroku, vyskúšajte toto: Rokmi overená rada od Marilyn Monroe vás dostane!

Krása

Plné pery sú snom takmer každej ženy. Ak ste sa náhodou nenarodili s touto sexi prednosťou, nezúfajte. Inšpirujte sa radou legendárnej Marilyn Monroe.

Nezabudnuteľná herečka Marilyn Monroe pôsobila na prvý pohľad naivne, pravdou však je, že bola vždy o dva kroky vpred. Nielen pred mužmi, ale aj pred ženami.

Prečítajte si: Očné linky, ktoré by si zamilovala aj ikona krásy Marilyn Monroe: Vyberte si tú svoju

Marilyn nebola skvelou len vďaka svojmu hereckému talentu, ale hlavne vďaka tomu, ako vystupovala a ako sa o seba starala. Herečka si zakladala na svojom výzore a robila všetko pre to, aby pri každej príležitosti vynikla jej príťažlivosť a tiež neodolateľný šarm. Až dodnes je pre ženy inšpiráciou a nesmrteľnou ikonou.

Vďaka tomuto dosiahla efekt plných pier

Na to, aby Marilyn dosiahla efekt plných pier potrebovala až päť rozličných rúžov, ktoré postupne aplikovala na pery. Na týchto päť vrstiev naniesla lesk na pery, ktorým objem ešte viac zväčšila. Na záver si pery obtiahla po krajoch tmavo-červenou ceruzkou a do stredu pier naniesla bledší odtieň rúžu.

Inšpirujte sa: Najlepšie životné múdrosti božskej Marilyn: Tieto myšlienky by si mala osvojiť každá žena!

Marilyn bola jednoducho ženou, ktorá vedela, čo chce a tiež inšpiráciou v prezentovaní úžasnej ženskosti a sebavedomia. Jej krása a myšlienky žijú až dodnes.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus