Presunúť na hlavný obsah

Hviezdny look podľa svetových modeliek: Zvoľte vysoký drdol, ktorý vás opticky predĺži a dodá jedinečný šmrnc!

Krása

Svetové modelky, ktoré udávajú nové trendy, štýlové vychytávky či módne účesy sa aj tentokrát zhodli na jednom. Všetky milujú nadčasový drdol, ktorý bez problémov nosia do spoločnosti či na červený koberec.

Nechajte sa zlákať na jednoduchý účes a vytvorte si vysoký drdol, ktorý vám pridá na centimetroch a zároveň bude pôsobiť elegantne. Svetové topmodelky búrajú mýty o tom, že drdol môžete nosiť len v pohodlí domova. Presvedčte sa sami a prehliadnite si hviezdne looky modeliek, ktoré vedia, ako zaujať aj ležérnym účesom. 

Mohlo by vás zaujímať: Pôsobivý účes na francúzsky štýl, ktorý vás zmení na nepoznanie: Vyskúšate?

Josephine Skriver

Dánska modelka zvolila netradičný štýl účesu, ktorý jej však nesmierne pristal. Moderná forma drdolu spočíva v jeho nedokonalosti. Vysoko zopnutý cop omotaný okolo gumičky musí pôsobiť nedbalo a neupravene. Jemné pramienky vlasov nechajte voľne padať popri tvári a výsledný efekt zafixujte lakom na vlasy. Tento rebelský look kombinujte s elegantnými šatami, čím vyčarujete ten správny kontrast medzi ležérnym a vznešeným štýlom.

Karlie Kloss

Supermodelka známa svojou jednoduchosťou a minimalizmom taktiež stavila na trendový drdol. Karlie si týmto typom účesu ešte opticky predĺžila svoju vysokú postavu a zároveň zvýraznila šiju. Vlasy zamotané do sofistikovaného drdola a jemne spustené pramieky vytvárajú dokonalú súhru s romantickými šatami. Pri tomto účese nezabúdajte na správne umiestnenie drdola, ktorý by mal byť vysoko na temene hlavy.

Kendall Jenner

Americká modelka a celebrita Kendall Jenner stavila na tajomnú verziu rafinovaného účesu. Vysoký drdol v spojení s hustou ofinou vytváral nezabudnuteľný look z červeného koberca. Falošnú ofinu si môžete vytvoriť pomocou príčesku alebo vlastných vlasov. Končeky vlasov uviazané do drdola nechajte spustiť na čelo a začešte do požadovaného tvaru. Vytvoríte si tak efekt hustej ofiny aj bez potreby nového strihu.

Prečítajte si aj: Účesy, ktoré predviedli modelky na parížskom fashion weeku: Jednoduché postupy zvládnete aj bez pomoci stylistu!

Emma Watson

Aj americká herečka vie, čo je momentálne in. Pôvabná Emma zvolila jemnejšiu verziu ofiny a vysokého drdola. Ofina rozdelená na dve časti jej jemne obkresľovala črty tváre a vytvárala bezchybný look. Upravený drdol a voľne padajúce pramene vlasov jej nesmierne svedčali a Emma tak svojim účesom mohla pokojne konkurovať svetovým modelkám.