Presunúť na hlavný obsah

Čerstvo zasnúbená dvojica Adela Banášová a Viktor Vincze: Toto sú ich najzaľúbenejšie fotografie!

Slovenské celebrity

Obľúbená slovenská moderátorka Adela Banášová a sympatický redaktor Viktor Vincze sa zblížili pred pár mesiacmi a dnes sú už šťastne zasnúbení. Pri pohľade na nich budete mať pocit, že pravá láska naozaj existuje.

Známa dvojica sa síce pozná už dlhší čas, no až v lete si však obidvaja uvedomili, že patria k sebe. Vzťah, ktorý bol spočiatku veľkým prekvapením pre okolie, prehĺbil do vážneho rozhodnutia. Dvojica sa len nedávno zasnúbila, a to rovno pred očami tisícok divákov, keď Viktor pokľakol pred Adelou v priamom prenose. Pozrite sa na najkrajšie zábery sympatického páru, ktorý onedlho bude plánovať svadbu.

Prečítajte si aj: Veronika Ostrihoňová a Matej “Sajfa” Cifra sú už svoji: Pozrite, aká krásna bola nevesta!

Iskry v očiach

Prvá spoločná fotografia, ktorú zavesil známy moderátor na sociálnu sieť. Záber, ktorý vyvolal veľký rozruch medzi fanúšikmi obidvoch známych osobností. Viktorov úprimný úsmev a Adeline iskry v očiach prezradili, že tu pôjde o čosi viac ako len kamarátstvo. 

Pristane im to

Sympatická dvojica zvečnila svoju zaľúbenú chvíľku a podelila sa s ňou aj verejne. Vydarený záber dvoch ľudí, ktorí sa majú úprimne radi. Šťastie, radosť a vzájomná náklonnosť, ktorá srší z tejto fotografie je neprehliadnuteľná. Musíte priznať, že im to spolu naozaj sekne.

Vtipné momentky

„Spolu až do smrti“. Presne tak okomentoval vtipnú momentku pohotový redaktor Viktor Vincze. Zaľúbenému páru nechýba dávka nadhľadu a nezameniteľného humoru, možno aj to je dôvod, prečo si tak perfektne rozumejú. 

Charizmatická dvojica

Známy pár si počas rozhovoru v rádiu stihol urobiť spoločnú fotografiu. Charizmatický Viktor a pôvabná Adela spolu tvoria naozaj vydarené duo, ktoré sa len tak ľahko nevidí. Zdá sa, že sa slovenskej moderátorke naozaj podarilo stretnúť muža svojho života a my im držíme palce.

Spoločný výlet

Pred pár týždňami sa spoločne vybrali na výlet do Londýna. Zaľúbenci sa spoločne odfotili v lietadle a pohľad na nich vám vyčaruje úsmev na tvári. Láska, ktorá vyžaruje aj cez fotografiu je naozaj viditeľná. Rozžiarená Adela akoby omladla o pár rokov a Viktor so spokojným výrazom len dokazuje, že je všetko ako má byť.

Mohlo by vás zaujímať: Česko-Slovenský ples plný známych osobností: Verešová stredobodom pozornosti, Banášová zažiarila v tajomnej róbe

Romantická dovolenka

Romantická fotografia Adely so spoločnej dovolenky v Thajsku. Umelecký záber, ktorý zhotovil sympatický redaktor, sa stal okamžite obľúbeným medzi tisíckami obdivovateľov. Krásna atmosféra a Adela kráčajúca tajomnou uličkou so svietiacimi lampiónmi vytvára nezabudnuteľný moment.

Sexi hviezdny pár

Holywoodske pózy a galantné outfity pôsobia ako natáčanie novej časti Jamesa Bonda. Príťažlivá Adela v červených sexi šatách a elegantný Viktor, ktorý zvolil k luxusnému obleku vtipné bodkované ponožky. Vyzerá to tak, že sympatickí partneri si naozaj užívajú spoločné chvíle a my sa už teraz tešíme na ďalšie spoločné zábery.

Páči sa vám tento sympatický párik?

spolu hlasovalo 1227 ľudí

áno
901
nie
326