Presunúť na hlavný obsah

Emma Watson v úlohe rozprávkovej krásky: Jej súkromná fotografia z natáčania si získala priazeň mnohých fanúšikov!

Zahraničné celebrity

Slávna herečka, ktorá sa preslávila najmä vďaka úlohe mladej čarodejníčky, je dnes považovaná za jednu z najlepších herečiek Hollywoodu.

Herečka, ktorá si už v mladom veku vybudovala známe meno vo svete Hollywoodu sa čím ďalej, tým viac dostáva medzi najlepšie herečky. Svedčia o tom aj jej filmové úlohy, ktoré dostáva jednu za druhou.

Prečítajte si aj: Emma Watson si k dokonalosti pomáha nenápadnou „posilou“: Vďaka nej má nohy ako z katalógu!

Rozprávková kráska

Medzi jej najnovšie filmové úlohy patrí hlavná postava v známej rozprávke Kráska a zviera. Práve v nej Emma zahviezdila nielen vďaka hereckému výkonu, ale aj speváckemu talentu. Muzikálová novinka sa dostala okamžite medzi vyhľadávané filmy a ktovie, či si nedonesie aj nejaké ocenenie. 

Roztomilá momentka

Známa herečka si zavesila na sociálnu sieť roztomilú fotografiu, ktorou okamžite zaujala svojich fanúšikov. Počas nakrúcania populárnej scény, kde kráska a zviera tancujú spoločne vo veľkej vstupnej hale, sa Emme podarila skvelá momentka. V rozprávkových žltých šatách a s úsmevom na tvári sa roztancovala v rytme hudby a zvečnila na milej fotografii. Okamžite si tým získal priazeň fanúšikov, ktorý pri nej nie sú zvyknutí na časté pridávanie súkromných záberov.

Rola princeznej jej svedčí dokonale

Podľa predlohy slávnej rozprávky je herecká úloha Belly trefným odrazom samotnej herečky. Nespája ich len krása a dobro, ktoré všade navôkol šíria. Majú v sebe aj správnu dávku drzosti a ich svojské správanie si zamilujete. Zdá sa, že režisér filmu si vybral na prevedenie hereckej úlohy tú správnu herečku. Emma Watson sa do osobnosti Belly vžila a rolu princeznej stvárnila dokonale.

Mohlo by vás zaujímať: Známa hollywoodska herečka svojím vystupovaním prekvapuje: Toto by od nej čakal málokto!

Talent a inteligencia

Slávna herečka v sebe spája herecký talent a inteligenciu, ktorú nemožno len tak zahrať. Uznávaná ambiciózna kráska sa okrem herectvu venuje štúdiu na Oxfordskej univerzite a zároveň je aktivistkou za ženské práva. Emma sa už mnohokrát vyjadrovala na tému ženských práv aj v médiách, na ktoré má najväčší vplyv.