Čierna kožená bunda by nemala chýbať žiadnej žene: Nepostrádateľný kúsok na niekoľko módnych štýlov

Kto by nemiloval kúsok, ktorý sa dá skombinovať vždy a s hocičím. Kožená bunda patrí medzi nesmrteľné modely, ktoré však každým rokom vyzerajú inak, veď posúďte sami.

Čierna kožená bunda by nemala chýbať žiadnej žene: Nepostrádateľný kúsok na niekoľko štýlov

Čierna kožená bunda by nemala chýbať žiadnej žene: Nepostrádateľný kúsok na niekoľko štýlov

Zdroj: Profimedia

Univerzálny kus odevu, ktorý preslávili rockeri, no neskôr nabral tento kúsok celkom iný smer. Dnes sa kombinuje so všetkým a hocikedy. Práve kontrast dokáže vykúzliť jeho novú podobu a pritom zaujať rovnako.

Prečítajte si: Nadčasové kabelky, z ktorých aspoň jednu musíte mať: Nenechajte si ich ujsť!

Nepostrádateľný kúsok v šatníku

Kožená bunda asymetrického strihu do pol pása je stávkou na istotu vo veľa prípadoch. Dokážete prostredníctvom nej vyčarovať uvoľnený štýl, ale tiež rafinovanú klasiku. Možností je niekoľko a my sme pre vás vybrali zopár outfitov, s ktorými vám premýšľanie a úvahy o tom, ako bundičku nakombinovať, pôjdu rýchlejšie a jednoduchšie. 

Za pozornosť určite stojí odvážny styling modelky Eleny Perminovej. Treba uznať, že s postavou, akou disponuje, sa dajú robiť skutočné skvosty na tele. Rovnako pôsobivý outfit vykúzlite, keď koženú bundu skombinujete so šatami bohémskeho štýlu. Keď celkový styling zaklincujete tzv. biker boots, dokonalý outfit je na svete.

Neprehliadnite: Street style v podaní módnych ikon, ktoré vedia priniesť vždy niečo nové: Inšpirujte sa naším výberom!

Do popredia sa dostávajú rôzne netradičné prevedenia. Vybíjané aplikácie, cvoky či iné dekoratívne prvky dodajú bunde rebelský dojem a zabezpečia mladistvejší look. V kombinácii s vysokými lodičkami je to hriešne sexi kombinácia.

Foto:
Profimedia, Instagram osobností, Archív značiek
Zdroj:
ms

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba