Presunúť na hlavný obsah

„Beauty“ tipy pre prirodzené brunetky: Výrazná očná linka či žiarivý rúž vám pristanú najviac!

Krása

Ak patríte do kategórie prirodzených brunetiek, tieto tipy sú určené práve pre vás. Podčiarknite svoju hnedú farbu vlasov typom líčenia, ktoré zvýraznia váš vzhľad.

Inšpirujte sa rôznymi typmi líčenia a naučte sa líčiť tak, aby ste vyzerali čo najpôvabnejšie. Naturálny make-up kombinujte s výraznejšími prvkami a stavte na jedinečnosť. 

Prečítajte si aj: Tipy na dekoratívnu kozmetiku v sýtych farbách červenej a ružovej: Naučte sa nosiť symbol sebavedomia

Odtiene fialovej

Fialový rúž pristane najmä dámam s tmavými vlasmi. Stavte na jedinečnú sýtu farbu, ktorá zvýrazní váš všedný look. Nezabúdajte na správne kombinovanie so zvyškom make-upu.

Očné linky

Pôsobivé očné linky, ktoré dokonale zvýraznia vaše oči. Nakreslite si linku tak, aby ste si opticky predĺžili tvar oka a vytvorili parížsky look. Inšpirujte sa sofistikovaným líčením a nechajte vyniknúť svoju krásu.

Neónové farby

Neónové farby sú veľmi zradné v tom, že ak ich použijete nesprávne, môžu vyznieť veľmi lacno. V tomto prípade však vidíte, ako sa dá zvládnuť dokonalý make-up použitím neónovej linky na oči. S prichádzajúcou jarou sú moderné odtiene zelenej a ružovej.

"Strapaté" obočie

Začesané obočie, ktoré pôsobí akoby neupravene je absolútnym trendom. Podčiarknite svoju prirdozenú krásu výrazným obočím, ktoré vám dodá sexepíl. Jediné, čo budete potrebovať, je kajakalová ceruzka a kefka na jeho vytvarovanie.

Rúž v odtieňoch čerešne

Táto farba rúžu pristane výlučne brunetkám. Výrazný odtieň, ktorý krásne kontrastuje s farbou vašich vlasov a zároveň vám dodáva pôvab. Kombinujte ho s nahým líčením, ktoré ešte viac zvýrazní žiarivú farbu.

Dymové líčenie

Sexi dymové líčenie pristane tým z vás, ktoré majú tmavší odtieň vlasov. Jemne vytieňované oko nádherne zvýrazní celkový vzhľad a zároveň ladí k farbe vlasov a pokožky. 

Mohlo by vás zaujímať: Výber kvalitných krémov, ktoré zabezpečia zamatovú pleť: Tieto sa oplatí na sebe vyskúšať

Natural look

Prirodzený make-up si môžu dovoliť brunetky najmä kvôli naturálnemu looku. Inšpirujte sa jednoduchým líčením, v ktorom minimalisticky zvýrazníte jednotlivé časti tváre a budete pôsobiť veľmi sviežo.

- Najčítanejšie -