Česká modelka Helena Houdová sa vzdala modelingu kvôli tomuto: Jej životný štýl pripomína raj na zemi!

Vo svete povrchnej krásy, drahých kabeliek a luxusných destinácii sa česká modelka rozhodla pre zmenu. Z New Yorku sa presťahovala do exotickej destinácie, kde spoločne so svojimi deťmi žije úplne odlišný život.

Vybrali by ste si životný štýl, ako známa česká modelka?

Vybrali by ste si životný štýl, ako známa česká modelka?

Zdroj: instagram.com/helenahoudova

Aj vám sa už v živote stalo, že ste mali chuť odletieť niekam do tepla a začať žiť život, o ktorom ste snívali už dávno? Niečo podobné sa rozhodla urobiť bývalá modelka Helena Houdová, ktorá vymenila prestíž a slávu za oveľa dôležitejšie hodnoty. Na indonézskom ostrove Bali si žije svoje rozprávkový život.

Prečítajte si aj: Maroko a mesto Marrákeš vás svojou atmosférou dostane: Kvôli tomuto ho budete chcieť navštíviť

Druhý domov

Česká modelka sa vzdala luxusného života v New Yorku a zmenila svoje pôsobenie v krajine, kde je príroda noazajstným skvostom. Pri pohľade na jej fotky vás ohromí panenská príroda a azurové more.

Žije si svoj sen

Krásna Helena sa rozhodla nastaviť tie správne priority pre seba a svoje deti. Na exotickom mieste našla pokoj a naplnenie. Pri prezeraní jje fotografií natrafíte na krásne citáty, pri ktorých si uvedomíte zmysel života.

Dobrodružstvo

Jej deti zažívajú každý deň neskutočné dobrodružstvo. Či je to kúpanie pod vodopádmi, lezenie na horu či plavenie sa na opustený ostrov. 

Dokonalý relax

Helena našla krajinu, v ktorej sa cíti ako doma. Horúce slnko, dokonalá príroda a vietor vo vlasoch. Zdá sa, že čas na zmenu môže prísť v hocijakom období vášho života.

Vtipná momentka

Odfotiť sa s detmi je pre nu veľkou výzvou, keďže ako sama poznamenala, že jej deti sú veľmi aktívne a živé. Vtipný moment však stihla zachytiť v správnu chvíľu. 

Miluje prírodu

Bali jej ponúka presne to, čo miluje najviac. Prepojenie prírody a oddychu sú dôležitými faktormi pre šťastný a vyrovnaný život.

Akčná mamička

Svojím ratolestiam vymýšľa dobrodružný program, pri ktorom sa nikdy nenudia. Zdá sa, že aj samotná modelka si lezenie po lanách naozaj užíva.

Správna výchova

Svoje deti učí k sprrávnym hodnotám a životným prioritám. Najdôležitejšie pre ňu je, aby mali pozitívny vzťah k prírode, rovnako ako ona sama.

Prepojenie s prírodou

Exotická krajina si ich získala svojou krásou a nenapodobiteľnou atmosférou. Práve z nej čerpajú svoju pozitívnu energiu a nadhľad k životu.

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Soňa Skoncová dala zbohom jarnému počasiu a odletela do tepla: Jej postava je stelesnením bohyne!

Úprimná radosť

Ich žiarivé oči hovoria za všetko. Helena je presným príkladom toho, že ak po niečom naozaj túžite je načase to zmeniť.

Inšpirácia

Krásna modelka sa svojím postojom k životu a motivačnými názormi stale veľkou inšpiráciou pre mnohé ženy, ktoré obdivujú jej vyrovnaný postoj k životu.

Foto:
instagram.com/helenahoudova
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba