Presunúť na hlavný obsah

Kráľovná Alžbeta II. miluje klobúky: Pozrite sa, aké najštýlovejšie kúsky počas svojej vlády predviedla

Zahraničné celebrity

Aj kráľovná miluje módu a ešte viac klobúky. Vraví sa, že za posledných 50 rokov ich vystriedala až 5000.

Nebojí sa extravagancie

Kráľovná sa síce, čo sa týka obliekania musí držať určitých pravidiel, občas si však v prípade klobúkov takpovediac vyhodí z kopýtka. Nezvyčajný tvar, či spojenie farieb dokážu naozaj divy a celkovo jej outfit neuveriteľne oživia. Stačí aj jediná ojedinelosť, ktorá klobúk spraví výnimočným a skvelý módny doplnok kráľovnej je na svete.

Inšpirujte sa: Toto raňajkuje kráľovná Alžbeta II. už dlhé roky: Jej výberom jedla budete prekvapení

Kvety, všade samé kvety

Väčšina jej klobúkov je vpredu dozdobená kvetmi, ktoré so sebou prinášajú dávku elegancie a hravosti zároveň. Klobúk tak pôsobí štýlovo a nadčasovo a samotná kráľovná akoby odrazu pôsobila otvorenejším a prístupnejším dojmom. Niekedy sa rozhodne pre jeden veľký kvet, inokedy je klobúk po okrajoch týmto prvkom priam zasypaný. Zdá sa, že Alžbeta miluje obe varianty naozaj rovnako.

Výrazným farbám nepovie nie

Aj keď  sa Alžbeta väčšinou ukazuje v spoločnosti v bledších variáciách klobúkov, jednými z tých štýlovejších sú práve naopak naozaj žiarivé kúsky.  Alžbeta sa nebojí ani žiarivej zelenej či modrej, práve naopak. Každý jeden prvok skvelo doladí a aj za pochmúrneho londýnskeho počasia, ktoré je populárne svojou zamračenou oblohou, svieti kráľovná vďaka svojmu klobúku na kilometre.

Nenechajte si ujsť: Kate Middleton a jej krásna figúra: V jedálničku jej nesmie chýbať táto surovina, vďaka ktorej sa udržiava vo forme

Ružová je obľubená

Je však zjavné, že medzi najobľúbenejšie farby klobúkov patrí hlavne ružová, od najbledších odtieňov až po takmer červenú. Kráľovná tak nielenže posobí dominantne, ale i veľmi žensky a v kombinácii s kvetmi  i otvorene. Je zrejmé, že jej táto farba až neuveriteľne pristane a kráľovná robí naozaj správne, ak sa práve pre ňu rozhoduje pri väčšine verejných vystúpení.

Nestarnúca elegancia

Netreba však zabúdať ani na farby, ktoré nikdy nevyjdú z módy, a ktoré sa hodia takmer ku všetkému. Kráľovná  zrejme pozná silu čiernej a bielej, či dokonca i samotnej kombinácie týchto dvoch. Aj preto vlastní niekoľko klobúkov práve v týchto farbách a dodáva tak svojim outfitom správnu dávku elegancie a šmrncu. Biela a čierna zrejme aj u nej budú mať vždy svoje miesto.

Neprehliadnite: Problémy okolo krásnej Kate Middleton neutíchajú: Kráľovská rodina na ňu kvôli tomuto žiarli!

Hravá sila pierok

Okrem kvetov sa však kráľovná občas rozhodne aj pre niečo celkom iné. Niektoré z jej najlepších klobúkov totiž naopak zdobia pierka.  Jedno či dve alebo dokonca celá kytica, záleží od konkrétneho klobúka. Jedno je však isté, Alžbeta sa nebojí experimentovať a jej klobúky sú naozaj nestarnúcim módnym doplnkom.

Páčia sa aj vám klobúky?

spolu hlasovalo 321 ľudí

Áno
305
Nie
16

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus