Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa raňajkami štíhlej Ivanky Trump: Na tieto dve jedlá nedá ráno dopustiť

Zahraničné celebrity

Bývalá modelka Ivanka Trump je v posledných rokoch inšpiráciou pre všetky ženy a mladé mamičky. Má rodinu, podniká a starostlivosť o seba nezanedbáva.

Tajomstvom štíhlej postavy je v prvom rade strava, na ktorej si zakladá aj samotná Ivanka. Na raňajky si preto spolu s deťmi dopraje tieto dva druhy jedál.

Čítajte: Vďaka tomuto jedlu si udržali herečky zo seriálu Priatelia ukážkové postavy: Každý deň počas natáčania jedli toto

Každé ráno začína Ivanka svoj deň pohárom vody, vďaka ktorej si naštartuje trávenie a skonzumuje menej jedla. Keďže je maminou troch detí, raňajky prispôsobuje aj ich chutiam a zároveň sa snaží o to, aby boli prospešné aj pre jej postavu. Vo viacerých rozhovoroch priznala, že dáva práve deťom na výber z dvoch druhov jedál. Prvým z nich je grécky jogurt s lesným ovocím, kým druhým jedlom sú ovsené vločky (poprípade hotová granola), do ktorých pridáva chia semiačka, bobuľovité ovocie, ľanové semiačka, goji, vlašské orechy, či mandle.

 

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

Deti jej tak s celou prípravou raňajok môžu pomôcť a dotvoriť si vlastnú variantu raňajok.

Ivanka vie, že práve raňajky sú základom celého dňa, a preto by mali dodať nášmu telu potrebnú energiu a zasýtiť na dlhšiu dobu. Čo sa týka nápojov, okrem vody si dopraje aj šálku kávy. Samozrejme, že za jej štíhlou postavou stojí aj cvičenie, ktorému sa venuje niekoľkokrát do týždňa. Krásna a úspešná Ivanka je pre maminy a celkovo pre ženy inšpiráciou.

​Mohlo by vás zaujímať: Melania Trump si postupne zvyká na život prvej dámy: V čom sa však od svojich predchodkýň rázne odlišuje?

Ktorému jedlu by ste dali na raňajky prednosť vy?

spolu hlasovalo 674 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus