Presunúť na hlavný obsah

Známe celebrity, ktoré vám dokážu, že patria medzi bežných smrteľníkov: Aj oni sú len ľudia!

Zahraničné celebrity

Obdivujeme ich, uznávame a chceme žiť ich dokonalý život. Vo veľa prípadoch si však neuvedomujeme, že aj celebrity sú len bežní ľudia, ktorí zažívajú každodenné momenty ako my všetci ostatní.

Prinášame vám prierez vtipných momentov, ktoré vám dokážu, že slávne celebrity sú tiež len obyčajní ľudia. V niektorých prípadoch sa pousmejete, akými každodennými situáciami prechádzajú aj oni. Nahliadnite do ich súkromia a priblížte si ich „normálne“ životy.

Prečítajte si aj: Nie sú až také štíhle a dokonalé: J.Lo pozná trik na celulitídu, tieto celebrity sa zase spoliehajú na zoštíhľujúcu bielizeň

Beyonce

Speváčka Beyonce tiež podľahla trendu infantilných aplikácií, ktoré vám na fotografii vytvoria roztomilé uši a zvieraciu podobizeň. Aj táto spevácka diva je len človek, ktorý je pre šťastie svojej dcéry schopný urobiť čokoľvek.

Eva Longoria

Hollywoodska herečka Eva Longoria patrí k typickým ženám, ktoré si z času na čas urobia večer "pre seba". To znamená seriálový maratón v pyžame a pohár dobrého vína k tomu. Ktorá z vás sa v tejto fotografii našla? 

Cara Delingne

Modelka a herečka Cara Delevingne je presným príkladom človeka, ktorý sa neberie príliš vážne. Aj celebritná hviezda, akou je Cara, nemá problém urobiť vtipnú grimasu či zavtipkovať si na svoju adresu. Ďalší dôkaz, že aj ona patrí medzi bežných smrteľníkov.

David Beckham

Hrdý otecko David Beckham zachytil momentku, na ktorej sa jeho dcéra po prvýkrát bicykluje sama. Známy futbalista sa teší z úspechov svojich detí a pri takýchto momentoch patrí medzi všetkých šťastných oteckov a nie svetoznámych futbalistov. Situácie, ktoré sú skrátka na nezaplatenie.

Bella Hadid

Aj známa modelka je v istých momentoch jednoducho milujúcou vnučkou, ktorá prišla navštíviť svoju babičku. Rodinná momentka, na ktorej je zachytená Bella so svojou starkou vás zahreje pri srdci. Nie je nič krajšie, ako tráviť čas so svojimi najbližšími.

Ashton Kutcher

Herec Ashton Kutcher sa vybral na turistiku do hôr. Počas svojho výstupu sa nezabudol zvečniť pri "skákajucej" fotografii, ktorú obľúbujú všetci turisti. Aj známy herec je skrátka bežný smrteľník, ktorý si rád užíva život.

Jenna Dewan

Tančníčka Jenna Dewan, ktorá je zároveň manželkou sexi herca Chaninga Tatuma odhodila všetky zábrany. Jenna netrpí žiadnymi maniermi a svoje tanečné kreácie predvádza vždy a všade. Napríklad aj zavesená na basketbalovom koši. Prečo nie?

Jessica Biel

Známa herečka Jessica Biel a manželka speváka Justina Timberlaka je ženou, ako každá iná. Aj oná má slabosť na sladké a jej najväčšou vášňou je práve čokoláda. Známa kráska sa za svoju "slabosť" nehanbí, práve naopak. Herečka patrí medzi nás, a preto ju všetky tak milujeme.

Inšpirujte sa: Ktoré známe celebrity zázračne zastavili čas a nezmenili sa už niekoľko rokov? Tieto ženy poznajú elixír mladosti

Taylor Hill

Modelka Taylor Hill známa z prehliadok Victoria´s Secret patrí k bežným ľuďom, ktorí sa nevedia uložiť v lietadle. Dlhé nohy sú pre ňu prekážkou a kvôli pohodliu uprednostňuje naozaj vtipnú polohu. Taylor je rovnakým smrteľníkom ako všetci ostatní a svojou krkolomnou pózou v litedale nám vyčarila úsmev na tvári.

- Najčítanejšie -