Presunúť na hlavný obsah

Vďaka jednému zaujímavému zážitku z minuloročnej dovolenky mám chuť urobiť toto leto niečo šialené...

Sex a vzťahy

Sabina nikdy nepatrila k ženám, ktoré by vyhľadávali sexuálne dobrodružstvá. Avšak ako sa hovorí, nikdy nehovor nikdy, pokým nezažiješ!

Nechal ma samu v Mexiku

Skúsenosti našej čitateľky Sabiny (29) ju predurčovali skôr k tomu, že sa stane manželkou, rýchlo porodí deti a bude viesť klasický manželský život po boku jedného partnera, svojho manžela. Avšak nečakala, že osud sa rozhodol pripliesť jej do života niekoho, kto jej ho poriadne okorení. Na minuloročnej dovolenke so svojím stále súčasným priateľom Máriom zažila niečo s čím vôbec nerátala. „Tá dovolenka mala byť náš splnený sen, Mexiko. Veľmi som sa tešila, že tam strávime dva krásne, exotické týždne plné prekvapenia, ale najmä spolu. Mário bol pracovne vyťažený už keď sme spolu pred pár rokmi začali chodiť. No postupom času sa z neho stal až workoholik. Túto dovolenku mi sľúbil. Predstavte si moje prekvapenie, keď mi uprostred nej v tom raji povedal, že musí odísť kvôli nečakaným komplikáciám vo firme.“ Hoci ho Sabina žiadala, aby neodchádza, ba dokonca už aj plakala ako malé dieťa, nepomohlo to, práca bola opäť prednejšia.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Manželov spoločník a priateľ v jednom ma chcel zviesť: Keď nás manžel "pristihol", takto mužne sa zachoval

Náhradný program, ktorý by nečakala

V jednej chvíli sa chcela zbaliť a odísť domov najbližším možným letom. Avšak potom sa v nej niečo zlomilo a povedala si, že toto bol predsa jej sen a nenechá si dovolenku pokaziť. Namiesto balenia sa teda zvodne nahodila a rozhodla sa vybrať na večernú hotelovú párty. Hoci mala v pláne len zapiť svoje sklamanie z Mária, ale v najlepších šatách, čo čert nechcel, v ten večer nemala núdzu o mužov. No jeden na ňu zapôsobil viac než ostatní, typický lámač ženských sŕdc ako z typickej mexickej telenovely. „Keď som toho muža uvidela, dostala som neodolateľnú chuť zistiť, aké by to s ním bolo. Vždy som si o sebe myslela, že patrím k tým verným ženám, jeden na celý život a podobné veci, ale nikdy neviete, kým sa vám nenaskytne príležitosť.Potúžená alkoholom, atmosférou, som do toho spadla bez väčšieho odolávania. No nebola to len jednorazovka, ale strávili sme spolu každý jeden deň aj noc až do konca mojej dovolenky. Neviem, prečo ale cítila som, že obom nám to je akosi ľúto, avšak len sme sa potichu rozlúčili, naposledy sa pomilovali a odletela som domov do reality,“ prezrádza Sabina.

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Zaplietla som sa do zvláštneho mileneckého trojuholníka: Stopla som to, až vetdy, keď mi vykričal toto...

Zabudnúť sa akosi nedalo

„Ak by ste čakali, že som mala doma pri Máriovi nejaké výčitky svedomia, tak márne. Tváril sa akoby nič, akoby bolo všetko zabudnuté, a nič sa nestalo. Tak akosi ma to nemrzelo. Neviem prečo, ale v tom vzťahu sme aj napriek všetkému pokračovali. Hoci ubehlo už veľa času, v spomienkach som sa stále vraciam k tomu jednému týždňu, o ktorom som nepovedala ani najlepšej priateľke,“ pokračuje v rozprávaní ďalej. Ako to už v živote býva, je jedno samé prekvapenie. Jedno také ju čakalo aj v pošte na sociálnej sieti, v ktorej stálo: „Nemôžem na teba zabudnúť, chcem byť opäť s tebou. Vráť sa do Mexika...“ Spolu s tým ešte aj ďalšie veci, ktoré na Sabinu zapôsobili natoľko, že dnes takmer po roku uvažuje, že si kúpi letenku do Mexika na neurčito. „Nech svoj život rekapitulujem z ktorejkoľvek strany, ten nápad zbaliť sa a skúsiť to, sa mi pozdáva stále viac. Aj keby to nevyšlo, nedokážem už viac žiť ani s Máriom vo vzťahu, ktorý mi nič nedáva,“ uzatvára Sabina v nádeji, že ju čaká niečo lepšie nech sa rozhodne akokoľvek.

Neprehliadnite: Erotické poviedky: Vyspala som sa  sniekým, s kým som nemalala: Jedna noc zničila celú moju kariéru